Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Valentino väska  - Så cool och unik garavani glamlock väska, Såkllart äkta! Dustbag medkommer, det finns slitningar på väskan men den är i bra skick. Kan gå ner i pris vid snabb affär!
Valentino väska  - Skor ifrån Valentino, rockstud i ovanlig turkos sammet  Kommer med original dustbag
Valentino väska  - Helt oanvänd valentino väska äkta, pris kan diskuteras
Valentino väska - En helt oanvänd röd valentino väska!❤️
Valentino väska  - Säljer min valentino väska i modellen glam lock. Den har en liten söm på sidan som gått upp men går nog lätt att fixa. Köpte den för ett halvår sen på vestaire där den äkthets kontrollerades. Skriv om ni har frågor eller vill ha fler bilder
Valentino väska - Blå valentino väska i modellen ”Glam lock”, sjukt snygg men säljer då jag inte längre använder. Insidan är ganska smutsig och den har varit inlämnad för lagning en gång då fästet till kedjan lossnade (se bild). Köpt på Vestiaire, dustbag medföljer
Valentino väska  - Super snygg valentino väska som är 100% äckta då jag köpte den på vestier och har kollat upp de. Pris går att diskutera ❤️
valentino väska - skitsnygg och söt rosa valentino väska, köpt för några månader sen, inte blivit använd mer än typ 3 gngr. har kvar dustbagen. köpte den för 1400 men säljer för 900
Valentino-väska
Valentino-väska - 89 Valentino-väska - 90

Valentino-väska

Storlek: X
Kategori: Väskor

600 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En superfin mörkgrå valentinoväska! Pris kan diskuteras vid snabb affär. (Obs ser lite blå ut på bilden, den är mörkgrå!)

Elsa&Olivia
Elsa&Olivia
(8)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Handväska - KLICKA PÅ KÖP NU! så fin och populär, gör varje outfit snyggare ❤️‍🔥❤️‍🔥 asball färg, små tecken på användning men inget man tydligt ser, axelband medföljer!
Brun/khaki handväska med gulddetaljer - Snygg handväska med guldfärgade detaljer och dragkedjor framtill. Väskan har både handtag och en lång axelrem som går att ta av. Mått finns på bilderna och passar perfekt till alla dina essentials. Pris går att diskutera💞
Brun och beige bucket bag med snörning - Snygg bucket bag i brunt skinn och beige canvas med cool snörning upptill. Väskan har både handtag och axelrem, samt dekorativa sömmar och guldfärgade detaljer. Perfekt för dig som vill ha en trendig och praktisk accessoar. Lånad bild, säljer inte under 420!
Svart axelväska i skinnimitation - Säljer en svart jätte fin handväska från Swedora. Det är den större modellen (storlek 30). Väskan är aldrig använd och är i nytt skick. Jätte bra med utrymme och bra material. Axelband ingår så det går att välja längd på väskan.
Väska - Snygg väska! Köpte för ca 600 på Glitter🤩🤩
Valentino garvani väska  - Säljer en svarta camera bag från Valentino Garavani med ikoniska silverfärgade nitar runt kanterna och på axelremmen. Har vissa slitna ställen som visas på bilderna men som enkelt skulle kunna gå att fixa. Men väskan i helhet är i ett bra skick. Har dustbag och äktenhetsbevis från vestiaire.
Zadig väska liknande - Cool svart handväska i skinnimitation med två handtag och avtagbar axelrem. Väskan har silvriga dragkedjor framtill och en snygg vingdetalj i metall med små stenar. Perfekt storlek för mobilen, plånboken och lite smink.
Axelväska - Supersnygg svart axelväska helt ny och oanvänd, allt som visas i bilden medföljer, skickas inom 24 timmar.