Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Fin märkes väska  - Snygg axelväska fmed svart och grått mönster, justerbar rem och praktisk dragkedja framtill. Väskan har en rektangulär form och är perfekt för att bära dina essentials.
Märkes väska - Äkta
Furla märke väska - Märke väska från italien ligger för 6000 (finns inte ute än kmr slutet av 2026) FÅTT AV DELÄGARE AVFÖRETEGET) normal stolek påse kommer med splittrans ny!
Svart väska märkes - Elegant svart väska, ni vet redan vilket märke det är🤭
Väska från välkänt märke  - Snygg axelväska från välkänt märke med klassiskt monogrammönster i brunt och beige. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, ett lås framtill och bred justerbar axelrem i brunt och beige. Tillverkad i skinn med strukturerad form och flera fack.
Märkes väska - Ursnygg märke handväska från (Giulia Pieralli) 💗💗  (aldrig använd)  För minsta intresserar eller frågor kontakta mig ☺️ Den är baby rosa med guld detaljer och har lyxigt läder.
Märkes väska  - Använd få gånger. Nyskick, rymlig väska för jobb och skola. Pris kan diskuteras
Märkes väskor - Säljer två väskor som inte andvänds längre båda går för 250 om det inte är bra kan ni komma med bud.
Märkes väska
Märkes väska - 89 Märkes väska - 90

Märkes väska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Använd få gånger nyskick utan skador och äkta läder. Pris kan diskuteras

Gina
Gina
(5)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Grå axelväska med detaljer - Snygg grå axelväska i skinn med både handtag och justerbar axelrem. Väskan har coola metalldetaljer, dragkedja framtill och en praktisk tagg för kort. Perfekt för dig som vill ha en stilren men edgy look.
Brun stor väska från By Malene Birger - Brun väska från By Malene Birger som jag köpt på Raglady för 2800kr. Den passar superbra till skolan, resa eller när man ska packa med sig en del saker. Den är i superbra skick och jag säljer bara för att jag köpt en ny väska och inte längre behöver denna! Pris går att diskutera och jag skickar gärna samma dag.
Gucci brun axelväska med kedja - Säljer en snygg axelväska från Gucci i brunt och beige med klassiskt GG-mönster. Väskan har guldfärgad kedja, dragkedja upptill och detaljer i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig touch till din outfit.
Zadig & Voltaire sunny bag - Så så fin Zadig väska i modellen sunny, väskan är såklart äkta och köpt på nk i Stockholm för cirka 2,5 år sen💕
Svart quiltad axelväska med kedja - Snygg svart axelväska från Kurt Geiger i quiltat skinn med silverfärgad kedja och ikoniskt örnhuvud som spänne. Väskan har en kompakt form och coola detaljer som ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som vill ha en statementväska med edge.
Beige handväska  med gulddetaljer  - En elegant och tidlös handväska i en varm, beige ton som passar lika bra till vardag som till mer uppklädda tillfällen. Väskan är tillverkad i strukturerat läder med en gedigen känsla och fina sömmar som ger ett exklusivt uttryck. Den stabila topphandtaget gör den bekväm att bära i handen, medan den avtagbara och justerbara axelremmen med dekorativ kedjedetalj ger flexibilitet i användningen. Guldfärgade metalldetaljer ger väskan en sofistikerad kontrast och förstärker helhetsintrycket.
Zadig & Voltaire väska  - Säljer nu min Zadig väska. Köpte den för några månader sen på Plick för 1500. Pris kan diskuteras. Skriv gärna om du är intresserad. Den har inga defekter och är använd fåtal ggr.
Väska - Snygg väska! Köpte för ca 600 på Glitter🤩🤩