Alla kategorier > Mode > Väskor
Rosa Paris plånbok
Rosa Paris plånbok  - 89 Rosa Paris plånbok  - 90

Rosa Paris plånbok

Storlek: :)
Kategori: Väskor

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Superfin Rosa plånbok från Marshalls. Knappt använd och i perfekt skick inuti.

Alice Björk
Alice Björk
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Rosa plånbok - Snygg rosa plånbok i skinn med präglat GG-mönster och guldfärgad logga framtill. Plånboken har dragkedja runtom, flera fack för kort och myntfack med dragkedja. Perfekt accessoar för dig som vill sticka ut med lyxig känsla.
Rosa plånbok  - Snygg rosa plånbok med krokodilmönster och guldfärgad D-detalj. Plånboken har en svart kant och en praktisk knappstängning. Insidan är i en kontrasterande orange färg med plats för kort.
Rosa plånbok  - Säljer denna rosa plånbok som jag nästan aldrig använt, nypris 400 kr skriv om ni e intresserade ❤️
Rosa plånbok med gulddetalj - Snygg rosa plånbok med guldfärgad logga framtill och matchande handledsrem. Plånboken har dragkedja runtom och flera fack för kort och mynt. Tillverkad i ett strukturerat syntetmaterial som känns mjukt men tåligt. Helt ny
Rosa plånbok med gulddetaljer - Söt rosa plånbok i syntetmaterial med guldfärgade detaljer och dragkedja. Plånboken har flera kortfack, ett fönster för ID och en praktisk ficka med tryckknapp på framsidan. Perfekt storlek för att få plats med allt viktigt i väskan.                                      Plånboken är från Glitter och är endast använd en gång.
Rosa  plånbok med mönster - Supersnygg plånbok från  i rosa och orange med deras ikoniska mönster. Plånboken har flera kortfack och är tillverkad i skinn. Perfekt för dig som vill ha något unikt och trendigt i väskan.
Rosa plånbok - Rymlig plånbok med många fack. Vet inte märket.
Paris-inspirerad plånbok med blommor - Säljer en ljus plånbok med Paris-motiv, Eiffeltornet, rosa rosor och små guldstjärnor. Plånboken har dragkedja i guld, flera fack för kort och myntfack med dragkedja. Utsidan är dekorerad med ett snyggt spänne och blommigt mönster.
Andra annonser från Väskor
Visa alla
clutch - superfin somrig ”strand” clutch/väska! minns tyvärr ej var den är köpt men går nog att kolla upp. pris går att diskutera och har rabatter vid köp av bundles 💓
Guess handväska vintage  - Så snygg liten guess handväska. Fint skick. Mått ca  20x10cm. Köp sker via köp nu, jag postar inom 24h. Kvar tills markerad såld
Svart handväska i skinn med dragkedja - Snygg svart handväska i skinn med silverfärgade detaljer och dragkedja upptill. Väskan har både handtag och en avtagbar axelrem som kan fästas med karbinhakar. Perfekt för dig som vill ha en stilren och praktisk väska till vardagen.
Louis Vuitton Neverfull GM - Louis Vuitton Neverfull GM 🤎Har tecken på användning i den inre sidan på handtagen, annars i superfint skick. Köpt för 12.000 men säljer för billigare då kvittot försvann i flytten
Väska - Helt ny
Dam väska  - Dam väska i mycket bra skick, använd ett par gånger
Mulberry Bayswater - Mulberry Bayswater, vintage och lite slitage på baksida. Varsamt använd. Insidan bra med inget slitage. Använd gärna köp nu och skriv vid fler frågor
Svart axelväska från By Malene Birger - Snygg svart axel fäska från By malene Birger med graf tap pin trutig mönster. Väskan har guldfärgade detaljer, dragkedja och avtagbar axelrem. Kommer med dustbag och tag kvar. Perfekt storlek för det viktigaste och stilren look.