Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Tote bag - Handgjord tote bag från återvunnet/ upcyclat tyg. Med ett handtag.  Ca 25/30cm
Signerad Tote Bag - Haffa totebag signerad av alla i produktionen. Super bra för tex stranden osv. Använder inte men det är lite coolt att ha deras autografer
Striped Tote Bag - Randig, Stor Tygväska!  Mycket plats och perfekt till stranden!☀️🏝️ Aldrig använd!
Tote bag - Tygpåse som rymmer de mesta.
Pride tote bag  - Hand målad typ påse med rengnbågs flaggan. Påsen jag målat är från jordklok och är 37x40.
Michael Kors Tote bag! - Michael Kors tote bag till salu i väldigt fint skick.
Pride tote bag  - Hand målad Pride typ påse, med 11 olika flaggor. Påsen som jag målat på är från jordklok och är i måtten 37x40cm.
Adidas tote bag limited edition  - En färgglad totebag från Adidas i 100 % polyester med djungelmotiv. Använd 2-3 gånger i gott skick! Väskan har ett innerfack och försluts enkelt med kardborreband.
Djerf Avenue Pop Up- Tote Bag
Djerf Avenue Pop Up- Tote Bag  - 89

Djerf Avenue Pop Up- Tote Bag

Storlek: -
Kategori: Väskor
Färg: Flerfärgad

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Exklusiva tote-bagen från Djerf Avenue’s popup i Stockholm 3-4 juni. (Finns ej att köpa på hemsidan) Har två o därför säljer jag nu ena.

Madeleine
Madeleine
(13)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
handväska zadig - svart handväska zadig. Super bra skick. köpt av en annan här på plick för 1500kr.
Svart handväska  - Säljer en svart handväska med klassiska silverfärgade nitar och detaljer.
Svart Saint Laurent axelväska i skinn - Säljer en svart axelväska från Saint Laurent med quiltad design och guldiga kedjor. Väskan har YSL-logga i guld på framsidan och flera fack inuti. Medföljer matchande svart plånbok med knappstängning. Perfekt för dig som gillar lyxiga detaljer och stilren look. Har aldrig använt eftersom att jag fick den i present och jag har inte den stilen!!!!
Svart handväska från Marc Jacobs - Säljer en snygg svart handväska från Marc Jacobs med guldfärgade metalldetaljer och en cool metallbricka framtill. Väskan är tillverkad i skinn och har dubbla handtag med dekorativa nitar och ringar. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer med lyxig känsla.
Alma BB väska - BUDA RIMLIGT! Säljer en snygg handväska med klassiskt brunt och mörkbrunt rutigt Damier-mönster. Väskan har guldfärgade detaljer, lås och dragkedja, samt mörkbruna handtag i skinn. Insidan är klarröd och har en innerficka med dragkedja. Använd en gång och i otroligt bra skick.❤️
Brun axelväska med CC-logga - Brun axelväska i skinn med quiltat mönster och guldfärgad kedja. CC-loggan sitter på locket. Väskan är i gott skick.
Svart handväska - Cool svart handväska i skinn med flätat handtag och flera dragkedjor. Väskan har dekorativa långa remmar och en kompakt, rundad form.
Rosa handväska  - Jätte fin rosa handväska