Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Plånbok - Plånbok köpt på Gekås. Några smårepor på guldet ( se bild 2) men inget anmärkningsvärt. Bra skick!
Plånbok  - En orange plånbok som jag inte var vart den kommer ifrån. Den har en silver ditalj där framm och har mönster.  Kommer sälja pga inte använder lika mycket som förut!
Plånbok - Helt nytt i bra skick.🦋
Plånbok - Svart plånbok, aldrig använd
Plånbok - Helt ny. Inte använd
 plånbok  - I bra skick
Plånbok - Finns korthållare man kan köpa med. (Matchande)
Plånbok - Helt ny. Inte använd
Plånbok
Plånbok  - 89 Plånbok  - 90

Plånbok

Storlek: ?
Kategori: Väskor

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en äkta Michael kors plånbok pga att den inte Kmr till användning kan sänka vid snabb affär

Sofia
Sofia
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Svart clutchväska Milano small - Snygg svart clutchväska från Milano i liten storlek. Väskan har en mjuk, rundad form med dragsko och smala axelband. Tillverkad i slätt material som ger en stilren look. Perfekt för att bära det viktigaste när du vill hålla det enkelt och trendigt.är knappt använd så är i mycket bra skick!har inga defekter! Men har it prislapp eller original förpackning
Axelväska från Kurt Geiger - Snygg axelväska i denim från Kurt Geiger Perfekt storlek för det viktigaste och ger en unik touch till din outfit. Pris kan diskuteras 😇
Rosa Balenciaga axelväska i skinn - En helt ny populär väska från blensciaga i skinn, väskan är från Kina alltså äkthet. ❌
Svart shoppingväska från Saint Laurent - Stilren svart shoppingväska från Saint Laurent i skinn med klassisk YSL-logga i guld framtill. Väskan har rymlig form och breda axelband som gör den enkel att bära. Perfekt för dig som vill ha både lyx och funktion i vardagen.
Juicy couture väska  - Vintage Svart juicy couture väska med silver detaljer🫶🏼Så fin men använder inte längre! I väldigt bra skick. Rymlig, ungefär som ett A4 papper🫶🏼
Grön handväska med gulddetaljer - Snygg grön handväska i skinnimitation med guldfärgade metalldetaljer och dragkedjor. Väskan har dubbla handtag, dekorativa spännen och tofsar på sidorna. Invändigt finns randigt foder och flera fack för smart organisering. Perfekt storlek för det viktigaste!
Bucket bag  - Säljer en snygg axelväska  i klassiskt monogrammönster. Väskan är brun med ljusbruna och röda detaljer, har justerbar axelrem och stängs med snörning. Materialet är skinn och canvas, perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.
Svart rutig axelväska i skinn - Snygg svart axelväska från malene Birger i grå svart färg, i bra skick💕.