Alla kategorier > Väskor
Michael Kors
Michael Kors - 0 Michael Kors - 1 Michael Kors - 2 Michael Kors - 3 Michael Kors - 4

Michael Kors

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: Michael Kors
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

1299 SEK

Frakt från 8,50 SEK
Beskrivning

Akta Michael Kors plånbok i svart läder - helt ny! Mått: djup 10,5 cm, bredd 0,5 cm, total längd 19 cm

dj
dj
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
ATP atelier vinröd väska  - Säljer denna vinröda väskan från ATP atelier som inte säljs längre!!! Superfin och jättebra skick då jag använd den väldigt försiktigt, jag har kvar kvittot och dustbag som följer med om man köper!!
Röd rosa Q Classic Baby Groove väska - Så cool rosaröd handväska i äkta läder från Marc by Marc Jacobs. Den ikoniska modellen Q Classic Baby Groove! En populär och eftertraktad vintagemodell med gulddetaljer och dubbla handtag. Långa bandet finns. Så fint skick och en otroligt snygg vintage väska🤍  Mått: 34x18x12 cm (undersida) Kan hämtas hemma hos mig i Nacka eller skickas 🤍
Beige handväska med gulddetaljer - Snygg beige handväska i skinnimitation med guldfärgade metalldetaljer och dekorativa tofsar. Väskan har dubbla handtag, dragkedja upptill och ett randigt innerfoder med flera fack. Perfekt storlek för allt du behöver ha med dig. Köpte för 400kr på en marknad i Italien💗 prislappen är kvar
Brun handväska från Gina Tricot - Snygg brun handväska i skinnimitation från Gina Tricot med guldfärgade detaljer och dragkedja framtill. Väskan har dubbla handtag, innerfack med dragkedja och dekorativa nitar.
datorfodral  - INTRESSEKOLL på detta ursnygga unika datorfodralet, köpt från ett avgånget UF företag så görs inte längre 🥰HÖGST prisförslag är 450kr
YSL Korthållare - Yves saint laurent plånbok i svart läder med gulddetaljer, det är en julklapp som inte kommer till användning. Den är helt i nyskick och allt medkommer 🩵
Mönstrad kuvertväska från beck söndergaard - Säljer en unik kuvertväska från becksöndergaard med ett färgstarkt, zigzag-mönster i rosa, grön, gul och beige. Väskan har en mjuk, vadderad form och är tillverkad i textilmaterial med innerfoder i brunt tyg. Perfekt för dig som gillar statement-accessoarer.
Vit handväska med silverdetaljer - Jättesnygg vit handväska. Helt ny, aldrig använt den💕