Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Michael kors - Söt liten väska, använd men bra skick! Kan gå ner i pris
 Michael Kors väska  - Säljer en unik och färgglad handväska från Michael Kors med ett coolt collage av flaggor, läppar och andra mönster. Väskan har svarta handtag och en praktisk dragkedja på sidan. Perfekt för dig som vill sticka ut! 👜✨
Michael kors - Nu  säljer jag min MK som tyvärr inte har blivit  andvänd. Jag köpte den i usa för 700kr.  Jag har kollat upp om den är äkta och det är den 100%   Mitt pris: 500kr inklusive frakt!!
Michael Kors plånbok - Michael Kors plånbok
Michael kors väska - Köpte denna för ca 2 år sedan och den är självklart äkta.
Michael kors väska  - Michael Kors väska. Lite slitage på handtagen i övrigt fint skick.
Helt ny Michael Kors Axelremsväska  - oanvänd Michael kors Gusset shoulder - axelremsväska - vanilla/offwhite
Michael Kors axelväska med kedja - Stilren axelväska från Michael Kors i beige med MK-logga över hela väskan. Är i helt bytt skick, PRIS KAN DISKUTERAS
Michael Kors
Michael Kors  - 89 Michael Kors  - 90

Michael Kors

Storlek: H:10cm, L:18cm
Kategori: Väskor
Märke: Michael Kors
Färg: Flerfärgad

600 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Mobil plånbok. I nyskick

Faranak Shahraki
Faranak Shahraki
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Marlene Birger clutch - Super söt clutch från Marlene Birger🫰 kan senast shippa den 23 - är sedan borta framtill nyår💝
Svart väska - Snygg svart väska som aldrig är använd!!
Bag - Som ny🤍
Svart handväska med knutdetaljer - Snygg svart handväska i skinn med unik form och coola knutdetaljer på handtaget. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja upptill och en axelrem som gör den enkel att bära. Insidan har ett fack med dragkedja för småsaker.💕💕har använt den en gång så den är i nyskick. Man får med dustbag🤩🤩
Rosa quiltad axelväska från Saint Laurent - Jättefin AA-kop som tyvärr inte kommer till användning! Skickar jättegärna fler bilder om det önskas! Pris går att diskutera 🩷👜
Clutchväska  - Clutchväska, perfekt till fest och vardag.  Denna väskan är gjord av svarta jeans med vita prickar och grått möbeltyg på insidan. Innuti finns en ficka där du kan lägga småsaker och du stänger enkelt med clutch ramen. Clutchram ca 18cm bredd, bredd nertill ca 25cm, höjd ca 15cm.
Grå beige axel/handväska med gulddetaljer - Kan posta snabbt och pris kan diskuteras. Skriv gärna vid frågor och funderingar!
Rosa quiltad Ch@nel  axelväska i skinn - Supersnygg rosa axelväska i quiltat skinn med klassisk CC-logga i guld framtill. Väskan har kedjerem med insytt rosa skinn och innerfoder i vinröd nyans. Perfekt för dig som vill sticka ut med en ikonisk och lyxig accessoar. Free gift box with personalized name when you order before christmas