Alla kategorier > Mode > Väskor
Michael kors plånbok
Michael kors plånbok  - 89

Michael kors plånbok

Storlek: Medium
Kategori: Väskor
Märke: Michael Kors
Färg: Brun

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En helt ny, oanvänd Michael Kors plånbok som köptes hastigt i USA. Perfekt skick då denna är oanvänd. Röd intill och en fin brun förg utpå.

Bina
Bina
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Michael kors plånbok  - Brun Michael kors plånbok
Brun plånbok från Michael Kors - Snygg brun plånbok från Michael Kors med klassiskt MK-mönster och guldfärgad logoplatta. Plånboken har flera kortfack, fönster för ID och dragkedja. Utsidan är i mönstrad canvas och insidan i svart skinn. Perfekt för att hålla koll på alla kort och cash.
Michael Kors plånbok - Använd plånbok ifrån Michael Kors (se bilder) men den har mycket kvar att ge🤎. Denna är en gåva ifrån usa så har tyvärr inget kvitto🤎
Brun plånbok från Michael Kors - Snygg brun plånbok från Michael Kors i strukturerat skinn. Plånboken har flera kortfack, dragkedja och handledsrem. Kommer i en glittrig guldfärgad presentask med logga. Perfekt för dig som vill ha både stil och funktion.
Brun plånbok från Michael Kors - Säljer en snygg brun plånbok/väska från Michael Kors. Plånboken har dragkedja runt om och flera fack för kort och sedlar. Insidan har diskret MK-mönster och är praktisk för vardagsgrejer.
Michael kors plånbok clutch - Ej äkta. Brun färg
Brun plånbok från Michael Kors - Snygg brun plånbok från Michael Kors i äkta skinn med präglad logga på framsidan. Plånboken har flera kortfack och ett myntfack med lock på insidan. Perfekt för dig som vill ha stilren och praktisk accessoar.
 Michael Kors plånbok clouth - Snygg brun plånbok från Michael Kors med ett diskret mönster och guldfärgad logotyp. Plånboken har en dragkedja och flera fack för kort och kontanter. Perfekt för att hålla ordning på dina värdesaker med stil. Oanvänd köptes från zalando
Andra annonser från Väskor
Visa alla
2026 trendig väska i mockaimitation  - Helt ny och oanvänd I en fin mörkbrun mockaimitation med guldiga detaljer. Två sidofickor och en liten innerficka  Storlek: Small Bredd: 30 cm  Går att hämta upp i Göteborg.
Väska  - Väska med kedja
Clutch  - Säljer denna fina clutch som är rosa och guld! Perfekt storlek och helt perfekt för alla lägen!!❤️❤️❤️
Svart axelväska från Gucci - Säljer en svart axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster och silverfärgad dragkedja. Väskan har en justerbar axelrem i rött och blått samt en praktisk ytterficka med dragkedja. Perfekt för dig som vill ha en stilren och lyxig accessoar.
brun axelväska  - Säljer en brun axelväska  med klassiskt monogrammönster och guldfärgad kedja. Väskan är tillverkad med dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och en riktig ikon i garderoben.
Brun handväska med bälte och spänne - Snygg brun handväska i skinnimitation med två handtag och dekorativt bälte med guldfärgat spänne framtill. Väskan har en klassisk, stilren form och knutdetaljer på sidorna. Perfekt för dig som gillar en tidlös look. Andvänd ca 5 ggr så den är i topp skick
Vintage grå axelväska med bältdetalj - Snygg grå axelväska i syntetmaterial med coola bältdetaljer och silvriga nitar. Väskan har en böjd form och justerbar axelrem. Perfekt för dig som gillar en edgy stil och vill ha en unik accessoar till din outfit. Lite stilage men det är en självklarhet då väskan är vintage.
Tjej väska - En fin svart tjej väska i färgen svart.