Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
 Michael Kors väska  - Säljer en unik och färgglad handväska från Michael Kors med ett coolt collage av flaggor, läppar och andra mönster. Väskan har svarta handtag och en praktisk dragkedja på sidan. Perfekt för dig som vill sticka ut! 👜✨
Michael kors väska - Köpte denna för ca 2 år sedan och den är självklart äkta.
Michael kors väska  - Michael Kors väska. Lite slitage på handtagen i övrigt fint skick.
Michael Kors väska - Evon - Väska i nyskick. Aldrig kommit till användning.  https://www.michaelkors.eu/en_SE/devon-small-canvas-bucket-bag/_/R-32S2GDVC0C
Michael kors väska - Supersnygg väska från MK! Får plats med jättemycket.
Michael kors väska - Säljer denna jättefina väska från Michael kors
Michael Kors väska - Jag säljer min underbara Michael Kors väska, nypris är 3100kr mitt pri är 2000kr då den nästan är oanvänd😇, priset går att diskutera om det skulle vara så💕
Michael kors väska - Michael kors väska som är väldigt liten, använd ca 1 gång och väskan kommer med extra band så att man kan ha den som en crossbody väska. Säljer då den inte kommer till användning längre❤️ nypris: 900kr
Michael kors väska
Michael kors väska - 89

Michael kors väska

Storlek: Onesize
Kategori: Väskor
Märke: Michael Kors
Färg: Flerfärgad

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Michael kors väska i fint skick.

Natalia
Natalia
(2)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Röd rosa Q Classic Baby Groove väska - Så cool rosaröd handväska i äkta läder från Marc by Marc Jacobs. Den ikoniska modellen Q Classic Baby Groove! En populär och eftertraktad vintagemodell med gulddetaljer och dubbla handtag. Långa bandet finns. Så fint skick och en otroligt snygg vintage väska🤍  Mått: 34x18x12 cm (undersida) Kan hämtas hemma hos mig i Nacka eller skickas 🤍
ATP atelier vinröd väska  - Säljer denna vinröda väskan från ATP atelier som inte säljs längre!!! Superfin och jättebra skick då jag använd den väldigt försiktigt, jag har kvar kvittot och dustbag som följer med om man köper!!
datorfodral  - INTRESSEKOLL på detta ursnygga unika datorfodralet, köpt från ett avgånget UF företag så görs inte längre 🥰HÖGST prisförslag är 450kr
Brun handväska från Gina Tricot - Snygg brun handväska i skinnimitation från Gina Tricot med guldfärgade detaljer och dragkedja framtill. Väskan har dubbla handtag, innerfack med dragkedja och dekorativa nitar.
Mönstrad kuvertväska från beck söndergaard - Säljer en unik kuvertväska från becksöndergaard med ett färgstarkt, zigzag-mönster i rosa, grön, gul och beige. Väskan har en mjuk, vadderad form och är tillverkad i textilmaterial med innerfoder i brunt tyg. Perfekt för dig som gillar statement-accessoarer.
YSL Korthållare - Yves saint laurent plånbok i svart läder med gulddetaljer, det är en julklapp som inte kommer till användning. Den är helt i nyskick och allt medkommer 🩵
 Silver axelväska - Säljer en väska i silver skinn med coola detaljer som dragkedja och nitar. Väskan har både handtag och axelrem, samt ett stort fack och innerficka med dragkedja. Perfekt för dig som vill sticka ut med en statementväska.
Svart handväska med gulddetaljer från Spanien  - Snygg svart handväska i skinnimitation med guldfärgade detaljer och dragkedja framtill. Väskan har dubbla handtag, justerbar axelrem och dekorativa spännen. Perfekt storlek för vardagens essentials och ger en cool vibe till din outfit.