Alla kategorier > Mode > Väskor
Svart handväska från Michael Kors
Svart handväska från Michael Kors - 0 Svart handväska från Michael Kors - 1 Svart handväska från Michael Kors - 2

Svart handväska från Michael Kors

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: Michael Kors
Färg: Svart
Skick: Bra skick

1500 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Snygg svart handväska från Michael Kors i slätt skinn med guldfärgade metalldetaljer och kedja på axelremmen. Klassisk fyrkantig form med lock och elegant lås framtill. Perfekt storlek för det viktigaste och en stilren accessoar till din outfit.

Linus
Linus
(13)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart handväska från Michael Kors - Snygg svart handväska från Michael Kors i skinn med guldfärgade detaljer och logotyp. Väskan har både handtag och en avtagbar axelrem för flexibilitet. Den stängs med dragkedja och har en rymlig insida för dina nödvändigheter.
Svart handväska från Michael Kors - Snygg svart handväska från Michael Kors i skinn med gulddetaljer. Väskan har både handtag och en justerbar axelrem. Den är försedd med en dragkedja upptill och har en elegant låsdetalj framtill. Perfekt för att bära dina nödvändigheter med stil. Helt ny utan prislapp: ej använd
Svart handväska från Michael Kors - Snygg svart handväska från Michael Kors med både axelrem och handtag. Väskan har guldfärgade detaljer och en rund MK-berlock framtill. Perfekt för att bära med sig det viktigaste och lite till.
Svart handväska från Michael Kors - Säljer en snygg svart handväska från Michael Kors med guldiga detaljer och dragkedja. Väskan har MK-logga över hela ytan och två handtag. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit. Ena handtaget är lite förstörd, men den kan fixas. Kom med vilka prisförslag ni vill🫶
Svart handväska från Michael Kors - Stilren svart handväska från Michael Kors med guldfärgade detaljer och logga framtill. Väskan har både handtag och justerbar axelrem. Har blivit lite lätt böjd då jag har haft böcker i den därav lågt pris. Inköpt för strax under 4000 kr.
Svart handväska från Michael Kors - Snygg svart handväska från Michael Kors, modell Selma, med guldiga detaljer och logga framtill. Väskan har både handtag och justerbar axelrem, samt flera fack inuti och dragkedja med märkets logga. Stilren och rymlig modell i skinn som passar till allt. Mått: Längd i botten ca 32,5 cm. Längd bredaste parti upptill ca 40 cm. Höjd ca 25 cm.
Svart handväska från Michael Kors - Snygg svart handväska från Michael Kors med guldfärgad kedja och logga framtill. Väskan har ett diskret mönster med MK-loggor och är tillverkad i slitstarkt syntetmaterial. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Andra annonser från Väskor
Visa alla
clutch - superfin somrig ”strand” clutch/väska! minns tyvärr ej var den är köpt men går nog att kolla upp. pris går att diskutera och har rabatter vid köp av bundles 💓
Svart handväska med dragkedja - 💕INTRESSEKOLL,SKRIV INNAN OM NI VILL KÖPA 💕på denna jätte snygga väskan från Gina tricot,den säljs inte längre och är använd fåtal gånger.
Korthållare - P korthållare med ask
ÄKTA Balenciaga grön handväska i skinn - Cool grön handväska från Balenciaga i mjukt skinn med snygga detaljer som guldiga dragkedjor, nitar och spännen. Väskan har både handtag och axelrem, spegel! Skriv om du har fler frågor! Jättebra skick både utanpå och inuti❤️
söt blå väska - aldrig använt
Louis vuitton väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton axelväska i brunt skinn med ikoniskt monogrammönster och beigea detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och avtagbar axelrem. Perfekt storlek för det viktigaste och superenkel att matcha till olika outfits. Måtten är 16 x 10 x 7.5 cm.🫶
Rosa axelväska från Valentino rockstud garavani - Säljer en snygg rosa axelväska från Valentino med guldiga nitar runt kanterna. Väskan har en stilren, rektangulär form och justerbar axelrem. Perfekt för dig som vill ha en trendig accessoar med lyxig känsla.
Svart handväska i skinn med dragkedja - Snygg svart handväska i skinn med silverfärgade detaljer och dragkedja upptill. Väskan har både handtag och en avtagbar axelrem som kan fästas med karbinhakar. Perfekt för dig som vill ha en stilren och praktisk väska till vardagen.