Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Noella väska - Säljer en Noella väska som inte kommer till användning, den rymmer flitigt och är väl omhändertagen, de fattas ett zipptag till kedjan på ett av ytte fickorna men utöver de i gott skick💕
Noella väska  - Jättefin noella väska som aldrig kommit till användning, skriv för fler bilder 🥰
Noella Väska - Säljer denna fina noella väska. Väskan är väl använd där av ett slitet skick där av priset. Dragkedjan lossnar ibland men det går lätt att sätta tillbaks. Hör av er vid frågor! 😊💓💓
Noella väska - Säljer denna superfina noella väskan då den inte används längre, den har används under en ett års period men är i fint skick💕💕dragkedjan kan spåra ur om man drar för hastigt men så länge man öppnar och stänger försiktigt så håller den sig som den ska💕nypriset är 799kr💕
Noella väska - Noella väska i största modellen. Köpt för 850kr, säljer för 350kr. Den är väl använd men i bra skick!! Hör av er vid frågor 💘
Noella väska - Jag säljer min noella väska då den inte används längre. Några år gammal så den är lite sliten men funkar lika bra ändå.  Nypris är 800 så säljer för 200 inklusive frakt!❤️
Noella väska  - Säljer min helt nya väska aldrig använd då den inte riktigt var min typ av väska 💕
Noella väska
Noella väska - 89

Noella väska

Storlek: M
Kategori: Väskor
Färg: Svart

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min älskade väska från noella. Använder den inte längre!💓pris kan diskuteras vid snabb affär!💓

my🐢
my🐢
(9)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Väska - Ny väska
Rosa quiltad axelväska från Saint Laurent - Jättefin AA-kop som tyvärr inte kommer till användning! Skickar jättegärna fler bilder om det önskas! Pris går att diskutera 🩷👜
Dumpling bag - Jättesöt dumpling bag i krämvit💕
Grå beige axel/handväska med gulddetaljer - Snygg grå beige axel/handväska i skinnimitation med guldfärgade nitar och dragkedjor. Väskan har både handtag och justerbar axelrem, samt flera fack och detaljer framtill. Perfekt storlek för det viktigaste och cool design med dekorativa sömmar och metalldetaljer.
Svart väska - Svart väska som aldrig är använd!
Plånbok - Säljer en snygg plånbok med klassiskt monogrammönster i svart och beige. Plånboken har guldfärgad -logga framtill och är tillverkad i en mix av skinn och textil. Perfekt för kort och smågrejer, levereras med originalask och dustbag.
Brun flätad handväska i skinn - Säljer en snygg brun handväska med flätad design och mjuk struktur. Väskan är tillverkad i skinn och har ett rymligt innerfack med tygfoder. Medföljande axelrem gör den enkel att bära både i handen och över axeln. Perfekt för dig som gillar stilrena detaljer och klassisk look.
Brun shoppingväska från Polène - Säljer en snygg och rymlig shoppingväska från Polène i brun skinn med vita sömmar. Väskan har två handtag, en stilren design med geometriska former och magnetknäppning. Insidan är ljus och har en praktisk ficka. Perfekt för dig som gillar minimalistisk stil.