Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Sol de janeiro sminkväska - En fin sol de Janeiro sminkväska från det gula jet setet! Endast väskan. Hela kostar 320 ungefär!
Svart tygkasse med sol och måne-tryck - Cool svart shoppingväska i bomull med ett stort vitt tryck av sol och måne i boho-stil på framsidan. Väskan har långa handtag och är perfekt för att bära böcker, laptop eller shopping. Trycket har detaljer som blommor och mönster som gör den unik. Använd ett par gånger och därför lite smutsig, men inte trasig eller i dåligt skick utöver det. Fick i present för några månader sedan så jag vet tyvärr inte märket.
Vit och blå axelväska från Olympique de Marseille - Säljer en vit och blå axelväska med Olympique de Marseille-logga. Väskan har en justerbar axelrem och dragkedja upptill. Perfekt för fotbollsfans som vill visa sitt stöd för laget.
Shoppingväska med De Nada-tryck - Snygg shoppingväska i beige och svart med coolt rött De Nada-tryck på framsidan. Väskan har långa handtag och är tillverkad i slitstark bomull, perfekt för att bära med sig allt man behöver under dagen. Inspirerad av Alexander ernstbergers aura och grisch-trend. Helt nya och egentryckta!
Saint Laurent Sac De Jour Small - Ysl handväska i super fint skick. Finns dock en liten skada på baksidan där ena knappfästet gått av. Nypris - 30000kr
Väska (eau de parfum)  - En parfym liknande väska med guld kedja som aldrig är använd!
Maniere De Voir Väska - Leather
Beige rund axelväska från Pomp de Lux - Säljer en beige rund axelväska från Pomp de Lux med coolt perforerat logomönster på framsidan. Väskan har en bred, svartvit randig axelrem och dragkedja upptill. Materialet är skinnimitation och insidan är fodrad. Perfekt storlek för mobilen och småsaker.
Sol de Janeiro 62
Sol de Janeiro 62 - 89 Sol de Janeiro 62 - 90

Sol de Janeiro 62

Storlek: 90ml
Kategori: Väskor
Färg: Vit

130 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Brazilian crush 62 Hur mycket kvar på andra bild ❤️pris kan diskuteras

Emelie
Emelie
(11)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Vinröd clutchväska från Raffinato - Säljer en vinröd clutchväska från Raffinato i mjuk skinnimitation. I storlek medium. Säljer eftersom den inte kommer till användning🥰🙌Skriv för fler bilder!
Svart flätad axelväska i skinn - Fin svart flätad väska, har tyvärr inte banden till den. Som ny!
Kurt geiger väska  - Supeeersnyyyyggg väska från Kurt geiger, passar till så många färger och outfits, och är så rymlig💕 Bästa väskan verkligen!!!
Clutch från becksöndergaard💕 - Jätte fin clutch från becksöndergaard. I princip ny. Använd ett fåtal gånger men gick tyvärr sönder (se bilden). Går säkert att fixa med superlim❤️
Lila handväska med volanger - Säljer en lila handväska med snygga volangdetaljer och flätade handtag i matchande färg. Väskan har dragkedja upptill och ett rymligt fack inuti. Materialet är mjukt skinnliknande syntet och detaljer i silver. Perfekt storlek för det viktigaste. Lite av färgen har lossnat runt väskan, samt ena handtaget sitter lite löst (kolla bild)!
By Malene Birger väska - Stilren väska från Malene Birger i modellen Abigail, smala axelband, insidan är rymlig och har en matchande innerficka. I fint skick 🩷
mönstrad axelväska - Mer info vid diskussion❤️helt ny
Beige/Taupe handväska  - Använd fåtal gånger. Axelband medföljer, se bild. Köpt i en butik i Nice.