Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vinröd axelväska  - Snygg vinröd axelväska  i skinn med gulddetaljer. Väskan har en justerbar axelrem och ett elegant spänne framtill. Perfekt för att ge en lyxig touch till din outfit.
Vinröd axelväska med dragkedja - Snygg vinröd axelväska i glansigt material med dragkedja upptill! Mått: 23x17 cm, aldrig använd
Vinröd quiltad axelväska med kedja - Snygg vinröd axelväska 🤩 i quiltat syntetmaterial med en elegant kedja som axelrem. Väskan har en rymlig insida med dragkedjeficka för extra förvaring. Perfekt för att ge din outfit en lyxig touch👌.
Vin röd axelväska från Lindex - Köpte denna fina väskan men aldrig använt, står bara i garderoben och tar mycket plats. ORD 299kr
Vinröd axelväska - Slutsåld vinröd axelväska i glansig skinnimitation. Köpt ifrån Asos för 500 kr och är aldrig använd. Missade att lämna tillbaka i tid.
Vinröd axelväska  - Vinröd axelväska, rymlig väska som man får plats med mycket i! Mycket bra i skicket förutom att handtagen har lite slitage - defekt se bilder!
Vinröd axelväska Marc by Marc Jacobs - Snygg vinröd axelväska från Marc by Marc Jacobs i äkta skinn. Väskan har en justerbar axelrem, silverfärgad logoplatta framtill och dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och en stilren look med mjukt, strukturerat läder.
Vinröd  axelväska - Väskan är sparsamt använt men kommer tyvärr inte till användning längre
Vinröd axelväska
Vinröd axelväska  - 0 Vinröd axelväska  - 1 Vinröd axelväska  - 2

Vinröd axelväska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Vinröd
Skick: Nytt skick

600 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en vinröd axelväska från i flätat skinn med guldiga dragkedjor och justerbar axelrem. Väskan har ett rymligt fack och klassisk design med exklusiv känsla. Perfekt för dig som vill ha något stilrent och lyxigt.🤩

Säljerklädeer
Säljerklädeer
(27)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Michael kors väska för damer - Felfri och ren väska
Svart handväska från Chloé med gulddetaljer -  Köptes från Vinted för över 10 tusen kr har haft den i 1 år nu den är som nästan helt ny
Svart flätad axelväska i skinn - Fin svart flätad väska, har tyvärr inte banden till den. Som ny!
Lila handväska med volanger - Säljer en lila handväska med snygga volangdetaljer och flätade handtag i matchande färg. Väskan har dragkedja upptill och ett rymligt fack inuti. Materialet är mjukt skinnliknande syntet och detaljer i silver. Perfekt storlek för det viktigaste. Lite av färgen har lossnat runt väskan, samt ena handtaget sitter lite löst (kolla bild)!
Louis Vuitton Monogram handväska - Säljer min Louis Vuitton väska som är min fasters gamla, som jag fått i 18 årspresent. Hon berättar att det är en äkta men att kvittot är i hennes gamla mail. Just därför kan jag inte med 100% säkerhet säga att det är en äkta men serienummer, stämplar, monogrammet och sömmar stämmer perfekt. Just därför jag inte säljer den för så högt pris.
Vinröd clutchväska från Raffinato - Säljer en vinröd clutchväska från Raffinato i mjuk skinnimitation. I storlek medium. Säljer eftersom den inte kommer till användning🥰🙌Skriv för fler bilder!
Svart axelväska från Kurt Geiger - Säljer en snygg svart axelväska från Kurt Geiger med grovvävt tyg i mörka toner och inslag av rött och blått och glitter.Väskan är använd och har tappat ett öga på örnen och har tyvärr ett hål i ena innefacket men fortfarande väldigt fin.
GG korthållare  - Helt ny och oanvänd. Låda medföljer