Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Bottega liknade väska  - Väska marinblå ser ut som Bottega modellen veneta. Osäker på märke
Bottega liknade väska  - Skit snygg!! Säljer pga har en annan
Bottega liknande väska  - Använd fåtal gånger, inga defekter, superfin nu till sommaren🎀🩷💕💞
Bottega liknande väska  - En bottega liknande väska i vitt 🤍🤍
Bottega liknande väska  - Säljer denna fina väska som liknar bottegas! Det är den större modellen🙏🏼 i nyskick
Bottega Veneta  - Super fin rese organiser i från  bottega Veneta .  Passfodral, myntfack  samt Plåmbok till pengar och kort. Den kan även bäras som cluch på kvällen 👌 Färgen än något mörkare än bilderna! I finaste lammskinn. 12000kr i inköp
bottega väska - sååå sjukt snygg bottega liknanden väska i snyggaste färgen, verkligen så så fin!!! väskan har några små fläckar men de går att skrubba bort💖💖annars superfint skick!!
rosa bottega liknande väska  - säljer denna sååå drömmiga väskan💓💓💓🥺🥺
Bottega liknande väska
Bottega liknande väska  - 89 Bottega liknande väska  - 90

Bottega liknande väska

Storlek: -
Kategori: Väskor

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Superfin Bottega liknande väska i en vinröd färg.♥️ Köpte på plick helt ny, använd endast en gång. Väldigt rymlig, banden går att ta loss och man kan använda den som en clutch.♥️

Veravulpe
Veravulpe
(6)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Svart axelväska i skinnimitation - Säljer en svart jätte fin handväska från Swedora. Det är den större modellen (storlek 30). Väskan är aldrig använd och är i nytt skick. Jätte bra med utrymme och bra material. Axelband ingår så det går att välja längd på väskan.
Axelväska - Supersnygg svart axelväska helt ny och oanvänd, allt som visas i bilden medföljer, skickas inom 24 timmar.
Brun/khaki handväska med gulddetaljer - Snygg handväska med guldfärgade detaljer och dragkedjor framtill. Väskan har både handtag och en lång axelrem som går att ta av. Mått finns på bilderna och passar perfekt till alla dina essentials. Pris går att diskutera💞
Gucci axelväska med kedja och GG-mönster - Säljer en snygg axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster i beige och brunt. Väskan har guldfärgad kedja, bruna skinn-detaljer och dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och ikonisk logga framtill. Kommer med dustbag och originalkartong.
Monogram handväska - Elegant och stilren handväska perfekt för vardagsbruk + långt band.❤️ Väskan är second hand men ser helt ny ut och tillverkad i ett klassiskt monogrammönster med detaljer i brunt. Den har gott om utrymme för dina viktigaste saker. ❤️❤️pris kan diskuteras!
Vit handväska  - Säljer nu min favvo väska då jag söker nytt. Bredd: 35cm. Höjd: 21cm. Djup: 15cm. Ett handtag lite slitet, se sista bilden.
Handväska - KLICKA PÅ KÖP NU! så fin och populär, gör varje outfit snyggare ❤️‍🔥❤️‍🔥 asball färg, små tecken på användning men inget man tydligt ser, axelband medföljer!
Gplånbok korthållare i flera färger - (Du får bara en plånbok och om du vill ha en speciell färg kan du bara fråga) Säljer exklusiva Gplånbok korthållare i skinn med ikoniskt grafiskt mönster. Finns i marinblått, blått, grönt och grått. Perfekt storlek för kort och cash, med stilren och lyxig vibe. Levereras i original ask med Golånbok Paris-kort.