Alla kategorier > Mode > Väskor
Svart quiltad shoppingväska från Monki
Svart quiltad shoppingväska från Monki - 0 Svart quiltad shoppingväska från Monki - 1 Svart quiltad shoppingväska från Monki - 2 Svart quiltad shoppingväska från Monki - 3

Svart quiltad shoppingväska från Monki

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: Monki
Färg: Svart
Skick: Bra skick

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Quiltad svart shoppingväska från Monki med breda handtag och fluffig pälsdetalj upptill. Väskan har dragkedja och är tillverkad i syntetmaterial med rutmönster på ena sidan. Perfekt för dig som vill ha en unik och rymlig väska med coola detaljer.

Dorran Dorito
Dorran Dorito
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart quiltad magväska från Monki - Säljer en svart quiltad magväska från Monki med rund form och bredt justerbart bälte. Väskan har dubbla dragkedjor i silver och är gjord i syntetmaterial som ser ut som skinn. Perfekt för att bära det viktigaste och ger en cool vibe till din outfit.
Svart quiltad axelväska från Monki - Quiltad svart axelväska från Monki i mjukt skinnimitation. Väskan har ett rutmönstrat yttre, justerbar axelrem och magnetknäppning. Insidan har ett fack med dragkedja för småsaker. Perfekt storlek för laptop, böcker eller vardagsprylar.
Svart quiltad shoppingväska - Stor och rymlig svart shoppingväska med quiltad design och blanka ytor. Väskan har breda handtag i tyg och stängs med dragkedja. Insidan har ett fack för enkel organisering av dina grejer. Perfekt för att bära med allt du behöver under dagen.
Svart quiltad shoppingväska från Guess - Säljer en svart quiltad shoppingväska från Guess med matchande mindre väska. Väskorna har Guess-logga i guld, snyggt mönstrad utsida och långa handtag. Tillverkad i syntetmaterial med ljus insida och tryckt Guess-mönster. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer.
Svart shoppingväska  - Säljer en svart shoppingväska
Svart shoppingväska  - Svart shoppingväska
Svart shoppingväska  - Svart shoppingväska
Svart shoppingväska  - Stor och stilren svart shoppingväska med två handtag och en axelrem. Väskan har en enkel design med lätt struktur i materialet och guldfärgade detaljer vid handtagen. Perfekt för dig som gillar minimalistisk look och vill ha plats för allt. Ny köpt men säljer den då jag har en till!
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Svart axelväska från Yves Saint Laurent - Säljer en svart axelväska från Yves Saint Laurent med glansig finish och ikoniskt YSL-emblem i guld på framsidan. Väskan har justerbart axelband och är tillverkad i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig vibe till din outfit.
Guess handväska vintage  - Så snygg liten guess handväska. Fint skick. Mått ca  20x10cm. Köp sker via köp nu, jag postar inom 24h. Kvar tills markerad såld
Louis Vuitton Speedy Monogram väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton Speedy handväska i brunt monogrammönster med beigea handtag och detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och ett rymligt huvudfack med innerficka. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.
By Malene Birger väska - Säljer nu min Malene Birger väska då den inte kommer till användning! Finns defekter i handtagen vilket är väldigt vanligt på just dessa men annars inga skavanker!🖤
Beige handväska från Stella McCartney - Trendig beige handväska från Stella McCartney med kedjedetaljer i guld och rund logotypbricka. Väskan har en mjuk struktur och kedjehandtag som ger en cool och modern look. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit👏👏💓🥰🥰🥰
Svart YSL handväska  - Hjälper min mamma sälja sin väska. Väldigt fint skick inga defekter. Kommer såklart med kvitto
ÄKTA Balenciaga grön handväska i skinn - Cool grön handväska från Balenciaga i mjukt skinn med snygga detaljer som guldiga dragkedjor, nitar och spännen. Väskan har både handtag och axelrem, spegel! Skriv om du har fler frågor! Jättebra skick både utanpå och inuti❤️
Louis vuitton väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton axelväska i brunt skinn med ikoniskt monogrammönster och beigea detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och avtagbar axelrem. Perfekt storlek för det viktigaste och superenkel att matcha till olika outfits. Måtten är 16 x 10 x 7.5 cm.🫶