Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Louis Vuitton resväska monogram brun - Lyxig resväska från Louis Vuitton i klassiskt monogrammönster. Väskan är brun med ljusbruna detaljer och har dragkedja, hjul och utdragbart handtag. Tillverkad i slitstarkt skinn och syntet, perfekt för dig som vill resa med stil.
Louis Vuitton plånbok i monogram canvas - Säljer en klassisk Louis Vuitton plånbok i mörkbrun monogram canvas med guldknapp. Insidan är brun med dragkedjefack och flera fack för kort och sedlar. Kommer med dustbag och originalpåse. Plånboken är i acceptabelt skick men har defekter på sidorna, därav det låga priset. Plånboken har blivit autentiserad av Tradera.
Louis Vuitton svart axelväska monogram - Snygg svart axelväska från Louis Vuitton med klassiskt monogrammönster och justerbar rem. Väskan har en framficka med dragkedja och är tillverkad i skinn med detaljer i silver. Perfekt för dig som vill ha en stilren och lyxig accessoar.
Louis Vuitton brun resväska monogram - Skulle gärna vilja köpa den här Louis Vuitton väskan snabbt! Jag hoppas att den kommer med rem och hänglås! Storlek 35 eller 40! Kontakta mig om du eller känner någon som säljer!
Louis Vuitton monogram axelväska - Säljer en brun axelväska från Louis Vuitton med klassiskt monogrammönster och guldiga detaljer. Väskan har flera fack med dragkedja och en bred, ljusrosa axelrem med logga. Materialet är skinn och syntet, perfekt för dig som vill ha en ikonisk och trendig accessoar.
Louis Vuitton kortfodral monogram - Säljer Louis Vuitton kortfodral i klassisk design 399styck. Fett brunt med LV-monogram och bruna detaljer,
Monogram axelväska från Louis Vuitton trocadero 27 - Säljer en klassisk axelväska från Louis Vuitton med det ikoniska monogrammönstret. Väskan har bruna läderdetaljer och en justerbar axelrem. ”Modellen heter Trocadero 27” och är vintage Perfekt för att ge din outfit en lyxig touch. Tyvärr medföljer inget tillbehör med väskan.
ÄKTA LOUIS VUITTON - Säljer min äkta Louis Vuitton väska eftersom den kommer aldrig till användning och jag använder större väskor❤️ Använt 3 gånger och är precis som ny!!!😍😍
Louis Vuitton Totally MM Monogram
Louis Vuitton Totally MM Monogram - 89 Louis Vuitton Totally MM Monogram - 90 Louis Vuitton Totally MM Monogram - 91

Louis Vuitton Totally MM Monogram

Storlek: 40X30X17
Kategori: Väskor

8500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Hejsan. Säljer nu min Louis Vuitton väska då jag ej använder den. Den är i fint skick, knappt använd. Vid köp tillkommer allt som kom med vid köpet av väskan dvs box, dustbag och kvitto från Louis Vuitton butiken i Stockholm

Mlii1988
Mlii1988
(1)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Tommy Hilfiger väska  - En äkta Tommy Hilfiger väska som är köpt på Best Secret. Använd ett fåtal ggr.
Vinterjacka Rock and blue - Vinterjacka från ROCK AND BLUE Arctica. Jackan är i storlek 34 och modellen är lång. Jackan är fortfarande fin och har knappt använt den förra vintern och den är hel och ren. Inköpt på Johnells för 2 vintrar sedan.
Liknande annonser
Visa alla