Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Necessär  - Helt ny! Jätte fin necessär!
necessär - Hej! Säljer min necessär då jag inte använder den, använd fåtal gånger men är lite små fläckar som jag inte får bort men funkar lika bra för de. Nypris 179kr mitt pris 130kr
Necessär - En snygg, svart necessär med silverdetaljer!  Rymlig och robust. I nyskick!
Necessär  - Necessär från primark.
Necessär - Fin necessär, svart med gulddetalj
Necessär  - Säljer en necessär med mjuk lila utsida och svart insida samt dragkedja. Den är tvättad men har fortfarande några sminkfläckar på insidan som inte går bort, den har även tyvärr 2 små sminkfläckar på utsidan men det är inget man tänker på, se bild 2 och 3 för fläckarna!
Necessär  - Snygg necessär/plånbok med nitar, köpt secondhand, små defekter inombords🤍
Necessär - Söt liten necessär🌺
Natacha Larsson

Necessär

Storlek: -
Kategori: Väskor

29 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna necessär/sminkväskan från shein då jag råka beställa två, helt oanvänd, för frågor är de bara att skriva💕

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Louis Vuitton monogram handväska mini - Superfin mini handväska från Louis Vuitton i klassiskt monogrammönster. Väskan är brun med beiga detaljer och har både handtag och axelrem. Tillverkad i skinn med guldfärgade metalldetaljer och dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste. Måtten är 16x10x7,5 cm. Sålde boxen till en kille för några månader sen så endast väskan med lite tillbehör som man fick till kommer. Fått den i present så har inget Kvitto och Papper kvar. Alla stämplar finns utanpå och i väskan. 🤎
Väska - Nano speedy, box ingår
monogram handväska - Snygg handväska från i klassiskt monogrammönster. Väskan är brun med ljusbruna detaljer och har både handtag och avtagbar axelrem. Tillverkad i skinn med guldfärgade metalldetaljer och röd- och svartmönstrat innerfoder. Perfekt för dig som gillar lyxig och tidlös stil.
Svart handväska från Marc by Marc Jacobs - Såå fin väska ifrån Marc Jacobs! I fint skick men är vintage. Går även därmed inte att köpa längre och är svår att få tag på. Är den medelstora storleken och får plats med en MacBook Air. Sååå kär i denna väskan men tröttnat lite så därav säljer jag till rätt pris ÖPPEN FÖR ATT DISKUTERA PRIS VID SNABB AFFÄR
Svart quiltad handväska  - Stilren svart handväska. Väskan har en vadderad handtag och avtagbar axelrem för extra flexibilitet. Perfekt för dig som vill ha en lyxig och trendig accessoar.
Mörkblå zadig voltaire väska - Aldrig använd då jag inte haft användning för den men det är en jättefin väska perfekt för många tillfällen. Bra storlek och den har 2 fack inuti. Det ingår ett axelband också.
Svart axelväska i skinn med gulddetalj - Stilren svart axelväska i skinn med breda sidor och snygg guldfärgad låsdetalj framtill. Väskan har långa axelband och minimalistisk design, perfekt för dig som gillar en klassisk look med modern twist. Banden har gått sönder men syns itne när man har den på sig
Väska - Liten väska från Gina tricot, så himla fin och rymlig för sin storlek🥰Väskan har 2 innerfack inuti, ena är med dragkedja. Tyvärr har jag inte kvar axelbandet till väskan, och den är lite sliten på vissa ställen, främst vid sömmarna💕Annars en perfekt väska!