Alla kategorier > Mode > Väskor
Beige väska
Beige väska - 89 Beige väska - 90

Beige väska

Storlek: one size
Kategori: Väskor
Märke: Nelly

139 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Beige handväska i krokodilimitation med silvrig justerbar kedja. Aldrig använd 🤍

sannasandstrom
sannasandstrom
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Beige väska - Säljer min beiga väska som knappt är använd🤍super snygg och lagom storlek för att rymma det du behöver
Beige väska - • Snygg beige axelväska med silvriga nitar. •Väskan har ett innerfack med dragkedja.
Beige väska  - Säljer denna jätte fina väskan från Nelly, använd ett fåtal gånger men är i nyskick! Inte en ända skråma! Nypris ca 300kr men jag säljer för 100kr
Beige väska - Beige väska från Nelly!
Beige väska - Beige väska i dovt ormskinnsmönster med silverkedja😍
Beige väska med mönster - Knappt använd. Silver kedja. Snygg beige färg
Beige väska - Fin väska från NA-KD, bara använd på bild så väskan är i nyskick!
Beige väska - Beige (eller off white) väska från pull&bear💌helt oanvänd med alla lappar kvar
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Duffle bag - Använd duffle bag, sjukt bra skick, dm vid frågor, otrolig kvalité
Guess handväska vintage  - Så snygg liten guess handväska. Fint skick. Mått ca  20x10cm. Köp sker via köp nu, jag postar inom 24h. Kvar tills markerad såld
Tjej väska - En fin svart tjej väska i färgen svart.
Svart axelväska från Yves Saint Laurent - Säljer en svart axelväska från Yves Saint Laurent med glansig finish och ikoniskt YSL-emblem i guld på framsidan. Väskan har justerbart axelband och är tillverkad i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig vibe till din outfit.
Louis Vuitton Speedy Monogram väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton Speedy handväska i brunt monogrammönster med beigea handtag och detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och ett rymligt huvudfack med innerficka. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.
Brun handväska med bälte och spänne - Snygg brun handväska i skinnimitation med två handtag och dekorativt bälte med guldfärgat spänne framtill. Väskan har en klassisk, stilren form och knutdetaljer på sidorna. Perfekt för dig som gillar en tidlös look. Andvänd ca 5 ggr så den är i topp skick
clutch - superfin somrig ”strand” clutch/väska! minns tyvärr ej var den är köpt men går nog att kolla upp. pris går att diskutera och har rabatter vid köp av bundles 💓
2026 trendig väska i mockaimitation  - Helt ny och oanvänd I en fin mörkbrun mockaimitation med guldiga detaljer. Två sidofickor och en liten innerficka  Storlek: Small Bredd: 30 cm  Går att hämta upp i Göteborg.