Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart väska - Snygg svart väska med krokodilpräglat mönster. Perfekt för att bära med sig allt man behöver under dagen. Väskan har två handtag och en rymlig insida.
Svart shopping väska  - Aldrig använd, mycket rymlig
Svart väska  - Säljer min fina väska från nunoo💗nypris 1399 kr
Svart väska - En snygg svart väska med kedjerem, jag har lagt upp den lite då ja tyckte att den var för lång, dock inget man lägger märke till🥰
Svart väska - Jätte snygg väska, så snygga silverdetaljer!
Svart väska - Supersöt väska, bra skick!
Svart väska - Säljer denna oanvända väskan från Esprit som ej kommer till användning. Det långa bandet medföljer💘
Svart väska
Svart väska - 89 Svart väska - 90

Svart väska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: Nelly
Färg: Svart

80 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jag säljer denna svarta väska som är väldigt rymlig men den har tyvärr inte kommit till användning💕

Nova risto
Nova risto
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Brun flätad axelväska med canvaspåse - Säljer en snygg brun axelväska i flätad skinnimitation med avtagbar axelrem och handtag. Väskan har en innerpåse i beige canvas med dragsko. Perfekt storlek för det viktigaste och stilren design som sticker ut.
Zadig väska svart - Säljer en svart zadig volataire väska i superbra skick, köpt här på plick, både kort och lång kedja tillkommer💓
Axelväska från Kurt Geiger - Snygg axelväska i denim från Kurt Geiger Perfekt storlek för det viktigaste och ger en unik touch till din outfit. Pris kan diskuteras 😇
Beige handväska i sliten denim - Cool beige handväska i denim med slitna detaljer och grova sömmar. Väskan har två rejäla handtag och en stor dragkedja upptill. Perfekt för dig som gillar en edgy och avslappnad stil. Unik look som sticker ut!
Rosa Balenciaga axelväska i skinn - En helt ny populär väska från blensciaga i skinn, väskan är från Kina alltså äkthet. ❌
Vit handväska  - Säljer nu min favvo väska då jag söker nytt. Bredd: 35cm. Höjd: 21cm. Djup: 15cm. Ett handtag lite slitet, se sista bilden.
Blå kuvertväska i skinn med snörning - Snygg blå kuvertväska i mjukt skinn med cool snörning upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och enkel att bära med sig. Stilsäker accessoar som lyfter din outfit.
Mörkblå axelväska med nitar - Snygg mörkblå axelväska i skinnimitation med både handtag och justerbar axelrem. Väskan har flera fack, dragkedjor och en framficka med coola nitar och spännen. Perfekt storlek för allt du behöver ha med dig och passar till många olika stilar.