Alla kategorier > Mode > Väskor
Gympapåse Nike
Gympapåse Nike - 89 Gympapåse Nike - 90

Gympapåse Nike

Storlek: ONESIZE
Kategori: Väskor
Märke: Nike

30 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Orange/neonfärgad påse från Nike i fint skick! Frakt tillkommer✨

Erika Å
Erika Å
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Gympapåse  - Säljer nu min första idrottsväska som jag har haft. Den är köpt från Kolmorden zoo för 2 år sedan.
Gympapåse  - Gympapåse, Bra skick & Rekommenderas till dig som behöver en väska till idrotten
Pokémon Tyg gympapåse - Säljer en supercool Pokémon gympapåse med Pikachu-motiv. Den har ett färgglatt mönster med olika bilder av Pikachu och Pokémon-loggan. Perfekt för skolan eller träningen! Påsen är lätt och har svarta snören för enkel bärning. Måtten är 44 cm x 36 cm.  99kr/st
Mönstrad gympapåse från BORG - Säljer en snygg och lätt gympapåse från BORG med leopardmönster i svart, beige och blått. Perfekt för gymmet eller vardagsäventyr. Dragskostängning med svarta snören och stor logga framtill.
Cheerleading gympapåse - Säljer min gamla cheer gympa påse med två små glittriga rosetter Lila och grå
Beige gympapåse - Säljer en enkel och praktisk beige gympapåse med dragsko. Perfekt för att snabbt packa ner träningskläder eller andra småsaker. Lätt att bära med sig tack vare de smidiga snörena.💗💗
Svart gympapåse med Juventus-logga - Säljer en svart gympapåse med Juventus-logga i vitt. Perfekt för att bära med sig träningskläder eller andra småsaker. Påsen har snörning för enkel stängning och bärande.
Gympapåse Junkyard - Nyskick!
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Svart axelväska från Yves Saint Laurent - Säljer en svart axelväska från Yves Saint Laurent med glansig finish och ikoniskt YSL-emblem i guld på framsidan. Väskan har justerbart axelband och är tillverkad i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig vibe till din outfit.
Guess handväska vintage  - Så snygg liten guess handväska. Fint skick. Mått ca  20x10cm. Köp sker via köp nu, jag postar inom 24h. Kvar tills markerad såld
Svart  handväska i faux skinn - Säljer en svart handväska i slätt faux skinn med guldfärgad logga. Väskan har ett stilrent, rektangulärt format och både handtag och axelrem för olika sätt att bära. Dustbag ingår (ej prislapp!!)☀️
Tjej väska - En fin svart tjej väska i färgen svart.
Duffle bag - Använd duffle bag, sjukt bra skick, dm vid frågor, otrolig kvalité
2026 trendig väska i mockaimitation  - Helt ny och oanvänd I en fin mörkbrun mockaimitation med guldiga detaljer. Två sidofickor och en liten innerficka  Storlek: Small Bredd: 30 cm  Går att hämta upp i Göteborg.
clutch - superfin somrig ”strand” clutch/väska! minns tyvärr ej var den är köpt men går nog att kolla upp. pris går att diskutera och har rabatter vid köp av bundles 💓
Brun handväska med bälte och spänne - Snygg brun handväska i skinnimitation med två handtag och dekorativt bälte med guldfärgat spänne framtill. Väskan har en klassisk, stilren form och knutdetaljer på sidorna. Perfekt för dig som gillar en tidlös look. Andvänd ca 5 ggr så den är i topp skick