Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Nine West wallet - Plånbok  Helt oanvänd Svart med silver metal bälte typ Du kan lägga all din para girl 😻
Nine west väska - Svart
Nine West handväska - En nätt liten handväska i beigt och svart. Justerbar axelrem.
Beige axelväska från Nine west - Snygg beige axelväska i stilren design. Väskan har en strukturerad form, justerbart axelband och gulddetaljer. Perfekt storlek för att få plats med allt du behöver och passar till många olika outfits.
Carin Wester väska - En väldigt fin Carin Wester väska som är sparsamt använd. Är i bra skick.
Carin Wester väska  - Helt ny crossbody väska från Carin Wester! Supersnygg🖤
Carin Wester väska  - Fin väska från Carin Wester. Väldigt sparsamt använd! Skriv för fler bilder och funderingar. ☺️☺️
Carin Wester väska  - Jättefin bra skolväska från Carin Wester på Åhlens. Får plats med mycket. Bra skick!
Väska Nine West
Väska Nine West - 89 Väska Nine West - 90 Väska Nine West - 91

Väska Nine West

Storlek: -
Kategori: Väskor

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En väska med många fack. Vill du att ja skickar den så står du för frakten

Kläderkläderr
Kläderkläderr
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Atp ateiler - Säljer en superfin rosa axelväska med unikt twistat handtag och asymmetrisk lock. Väskan har en clean look och är gjord i slätt syntetmaterial. Perfekt storlek för det viktigaste och har en lång axelrem så du kan bära den crossbody.
Gucci GG Supreme handväska med kedja - Snygg handväska från Gucci i beige och brunt GG Supreme-mönster med guldfärgad kedjedetalj och GG-logo framtill. Väskan har dragkedja upptill och detaljer i brunt skinn. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Mönstrad kuvertväska från Becksöndergaard - Supersnygg kuvertväska från Becksöndergaard med ett unikt mönster i rosa, beige och brunt. Väskan har en mjuk form och är tillverkad i ett tygmaterial som känns både trendigt och mysigt. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit!
Beige handväska  med gulddetaljer  - En elegant och tidlös handväska i en varm, beige ton som passar lika bra till vardag som till mer uppklädda tillfällen. Väskan är tillverkad i strukturerat läder med en gedigen känsla och fina sömmar som ger ett exklusivt uttryck. Den stabila topphandtaget gör den bekväm att bära i handen, medan den avtagbara och justerbara axelremmen med dekorativ kedjedetalj ger flexibilitet i användningen. Guldfärgade metalldetaljer ger väskan en sofistikerad kontrast och förstärker helhetsintrycket.
Louis Vuitton monogram axelväska - Säljer en klassisk Louis Vuitton axelväska i brunt skinn med ikoniskt monogrammönster och beigea detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och avtagbar axelrem. Perfekt storlek för det viktigaste och superenkel att matcha till olika outfits. Måtten är 16 x 10 x 7.5 cm.🫶
Kurt Geiger väska - Modellen mini! Sparsamt använd men lite slitningar på kanterna som knappt syns.
Brun stor väska från By Malene Birger - Brun väska från By Malene Birger som jag köpt på Raglady för 2800kr. Den passar superbra till skolan, resa eller när man ska packa med sig en del saker. Den är i superbra skick och jag säljer bara för att jag köpt en ny väska och inte längre behöver denna! Pris går att diskutera och jag skickar gärna samma dag.
 Dior Boston 20 - Säljer en  dior Boston 20  med klassiskt monogrammönster i vitt och rosa. Väskan har två korta handtag i ljust skinn, silverfärgade metalldetaljer och dragkedja upptill. Perfekt för dig som vill ha en trendig och lyxig accessoar.