Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grön axelväska med flätad design - Snygg grön axelväska med en unik flätad design och nitar längs kanterna. Väskan har en praktisk dragkedja på baksidan och robusta handtag. Perfekt för att bära dina dagliga nödvändigheter med stil.
Mörk grön axelväska - Mörkgrön axelväska med guld fästningar och detaljer från Wera
Grå axelväska från Adidas - Snygg grå axelväska från Adidas med svart logga framtill. Väskan har ett stort fack med dragkedja och en mindre ficka på framsidan. Justerbart randigt band i svart och grått gör den enkel att bära över axeln. Perfekt för att ha med sig det viktigaste. Oanvänd
Grå axelväska med detaljer - Snygg grå axelväska med justerbar rem och coola metallspännen. Väskan har en unik design med dekorativa remmar och ringar på framsidan.
Grå axelväska - Riktigt fet. Snabb affär uppskattas
Vit och gul axelväska med detaljer - säljer min älskade gg&l väska då jag tyvärr har för många! Perfekt storlek för fest eller vardag, väskan är i gott skick ❤️
Beige axelväska med bruna detaljer - Snygg beige axelväska med justerbart brunt axelband och lock i brunt skinn med guldfärgad knapp. Perfekt storlek för det viktigaste och stilren design som passar till många outfits.
Grön axelväska från Converse - Säljer en grön axelväska från Converse All Star. Väskan har en stor svart logga på framsidan och en praktisk dragkedja. Den är perfekt för vardagsbruk och har en justerbar axelrem. Väskan är i syntetmaterial och har vita detaljer
Grå/Grön axelväska med detaljer
Grå/Grön axelväska med detaljer - 89 Grå/Grön axelväska med detaljer - 90

Grå/Grön axelväska med detaljer

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Oliv
Skick: Nytt skick

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg grå/grön axelväska med justerbar axelrem och dubbla handtag. Väskan har dekorativa sömmar och metallringar som ger en cool look. Perfekt för att bära dina dagliga nödvändigheter med stil.

Alyz
Alyz
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Grå axelväska med detaljer - Snygg grå axelväska i skinn med både handtag och justerbar axelrem. Väskan har coola metalldetaljer, dragkedja framtill och en praktisk tagg för kort. Perfekt för dig som vill ha en stilren men edgy look.
Brun stor väska från By Malene Birger - Brun väska från By Malene Birger som jag köpt på Raglady för 2800kr. Den passar superbra till skolan, resa eller när man ska packa med sig en del saker. Den är i superbra skick och jag säljer bara för att jag köpt en ny väska och inte längre behöver denna! Pris går att diskutera och jag skickar gärna samma dag.
Gucci brun axelväska med kedja - Säljer en snygg axelväska från Gucci i brunt och beige med klassiskt GG-mönster. Väskan har guldfärgad kedja, dragkedja upptill och detaljer i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig touch till din outfit.
Zadig & Voltaire sunny bag - Så så fin Zadig väska i modellen sunny, väskan är såklart äkta och köpt på nk i Stockholm för cirka 2,5 år sen💕
Beige handväska  med gulddetaljer  - En elegant och tidlös handväska i en varm, beige ton som passar lika bra till vardag som till mer uppklädda tillfällen. Väskan är tillverkad i strukturerat läder med en gedigen känsla och fina sömmar som ger ett exklusivt uttryck. Den stabila topphandtaget gör den bekväm att bära i handen, medan den avtagbara och justerbara axelremmen med dekorativ kedjedetalj ger flexibilitet i användningen. Guldfärgade metalldetaljer ger väskan en sofistikerad kontrast och förstärker helhetsintrycket.
Svart quiltad axelväska med kedja - Snygg svart axelväska från Kurt Geiger i quiltat skinn med silverfärgad kedja och ikoniskt örnhuvud som spänne. Väskan har en kompakt form och coola detaljer som ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som vill ha en statementväska med edge.
Zadig & Voltaire väska  - Säljer nu min Zadig väska. Köpte den för några månader sen på Plick för 1500. Pris kan diskuteras. Skriv gärna om du är intresserad. Den har inga defekter och är använd fåtal ggr.
Väska - Snygg väska! Köpte för ca 600 på Glitter🤩🤩