Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Fendi väska - Säljer denna vintage fendi väska som ny🫶🏼
Fendi väska - Säljer min älskade Fendi väska då den ej kommer till användning. Den är i en jättefin mörkblå/grå färg! Bra skick, har försvunnit skinn på nedre delen av väskan (bild 2) va även så när jag köpte! Köpte på Collector’s Cage, sista bilden är på en likadan/liknande som de säljer nu för 7800kr💙 skriv för fler bilder osv!
Fendi väska - Olivgrön påsväska, stor rymmer mycket, läder, topp kvalitet🫶🏼
Fendi Väska - Fendi väska. Ingen defekt. Köptes för några år sen för runt 5000kr. Kan diskutera pris vid snabb affär. Kom med bud!
Fendi väska - I oanvänt skick, säljes då den inte kommer till användning
Fendi väska - Fendi väska
Fendi väska - första kopian från fendi ,snälla titta på bilderna
Fendi väska - Fendi väska, använd en del. Dustbag medföljer. OBS köpt second hand! Äkthetsbevis därav finns ej tyvärr.
Fendi hand väska!
Fendi hand väska!  - 0 Fendi hand väska!  - 1 Fendi hand väska!  - 2

Fendi hand väska!

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: Fendi
Skick: Acceptabelt skick

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer pga! 0 användning! Möts endast upp i Örebro centralt!

Minciii
Minciii
(1)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Glittrig långklänning från Bubbleroom - Supersnygg långklänning från Bershka med tunna axelband och öppen rygg. Klänningen är täckt av glittriga paljetter i ljusa toner och har en figurnära passform. Perfekt för dig som vill sticka ut och glänsa! Materialet är syntet och känns lyxigt mot huden.
Vinröd pälsjacka från Stradivarius - Säljer en fluffig och snygg vinröd pälsjacka från Stradivarius. Jackan har en croppad passform, bred krage och långa ärmar. Perfekt för dig som vill sticka ut med en mjuk och lyxig look. Färgen är djup vinröd och materialet är syntetpäls.
Vinröd långklänning från Bubbleroom - Säljer en vinröd långklänning från Bubbleroom med v-ringning och korta volangärmar. Klänningen har en elegant, flowy passform och är tillverkad i ett glansigt polyestertyg som ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som vill sticka ut med en klassisk och stilren look.
Apple Watch SE vit aluminium - Snygg Apple Watch SE med vit sportarmband och boett i aluminium. Klockan har en stor, färgstark rektangulär skärm med rundade hörn och digital krona på sidan. Perfekt för att hålla koll på notiser, träning och hälsa direkt på handleden.  ( säljer pga ingen användning inte min grej! Möts endast upp i Luleå! Skickas inte!
Beige overknee stövlar med klack - Säljer ett par snygga beige overknee stövlar med bred klack och spetsig tå. Stövlarna är i mjukt mockaimitationsmaterial och har en stilren look som passar till många outfits. Perfekta för dig som vill ha ett statement-plagg till hösten eller vintern.
Svart axelremsväska från Valentino - Säljer pga tröttnat och inte min stil av väskor längre… finns i luleå.
Valentino väska  - Bra skick säljer pga inte min stil längre av väskor …
Rockandblue jacka  - Snygg svart lång dunjacka från rockandblue med quiltade detaljer och stor huva med fuskpäls. Jackan har dragkedja och knappar framtill samt två snedställda fickor med dragkedja. Perfekt för kalla vinterdagar.
Roco baroco vinter jacka  - Säljer pga 0 användning mer… tar bara plats … inga fel alls på jackan.. köptes förra vintern
En fin glittrande klänning  - Användes en gång! Och ingen användning mer, Där av säljer jag den.  Strlk M
Liknande annonser
Visa alla