Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Väska Aldrig använd - Ny skick (Finns ett pytte litet hål efter en pin)
Så fin svart väska aldrig använd  - Svart skinnväska så himla fin
Aldrig använda  - Snygg stor väska
Väska aldrig använd  - Snygg väska
Svart handväska - Säljer denna fina handväska. Den har inga fack men rymmer ändå ganska mycket. Längden är ungefär 28 cm och bredden 22. Köparen står för frakten!
Svart handväska  - Detta är en jätte fin svart handväska med guld detaljer  från mango. Skriv för fler bilder🫶🫶🫶
Svart handväska - Säljer en stilren svart handväska med silverfärgad kedja och ikonisk YSL-logga framtill. Väskan är tillverkad i skinn och har vinrött innerfoder med flera fack för smart organisering. Perfekt storlek för det viktigaste och en snygg detalj till din outfit.
Svart handväska aldrig använd
Svart handväska aldrig använd - 0 Svart handväska aldrig använd - 1

Svart handväska aldrig använd

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: raffinato
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Handväskan är helt oanvänd för jag kan ha glömt att jag köpt den och därför hunnit hitta en annan, kände att jag inte behöver två. Men den är jätte fin och även fast den är liten så verkar det som den rymmer alla grejer du kan behöva ha med dig☺️

Agnes Wallin
Agnes Wallin
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Rosa stickad tröja från Gina Tricot - Säljer en superfin rosa stickad tröja från Gina Tricot. Den har en bred offshoulder-krage och långa ärmar. Perfekt för en mysig dag. Säljer för den är för stor för mig, även fast den är storlek 170 så är den för stor för mig som vanligtvis har xs. Har endast använt 1 gång🩷🩷
Vit spetsblus från KappAhl - Säljer en söt vit spetsblus från KappAhl i storlek XS. Blusen är kortärmad och har ett vackert spetsmönster som ger en romantisk känsla. Perfekt för att piffa upp vilken outfit som helst!
Beige linnetopp från H&M - Säljer en stilren beige linnetopp från H&M. Toppen har en v-ringad design och är ärmlös, perfekt för varmare dagar. Den är tillverkad i ett mjukt och bekvämt material som ger en elegant look.
Randig hoodie med dragkedja - Säljer en mysig hoodie från Brandy Melville med breda beige och ljusblå ränder. Hoodien har dragkedja framtill, två fickor och en huva med snören. Tillverkad i mjukt stickat material, perfekt för chill dagar. Passar till jeans eller mjukisbyxor.
Mörkblå ziptröja med stjärnmönster - Super mysig tröja från Brandy Melville. Passar sååå bra till skidresa men även på sommaren.
Beige stickad långklänning med knappar - Snygg beige stickad långklänning med v-ringning och långa ärmar. Klänningen har knappar hela vägen framtill och en liten slits nedtill. Perfekt för dig som gillar en mysig men ändå stilren look. Är från Gina Tricot.
Vit kort klänning med öppen rygg - Supersnygg vit kort klänning med lång ärm och fyrkantig ringning. Klänningen har öppen rygg med knytband och sitter figurnära. Perfekt för dig som vill ha en enkel men ändå iögonfallande look.
Liknande annonser
Visa alla