Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart axelväska med kedjedetaljer Tiamo - Säljer en svart axelväska från Tiamo i skinnimitation med grov silverfärgad kedja som axelrem och snygga kedjedetaljer runt kanterna. Väskan har en stilren, rektangulär form och stängs med lock. Perfekt för dig som gillar edgy accessoarer.
Svart axelväska med kedjedetaljer Tiamo - Cool svart axelväska från Tiamo i skinnimitation med grova silverfärgade kedjor längs kanterna och som axelrem. Väskan har dragkedja både på utsidan och insidan, samt ett stilrent och trendigt utseende som passar perfekt till din outfit.
Svart axelväska med kedjedetaljer från Tiamo - Säljer en svart axelväska från Tiamo i skinnimitation med grova silverfärgade kedjor runt kanten och som axelrem. Väskan har en mjuk, lite puffig form och snygga detaljer med flätad kant. Perfekt storlek för mobil, plånbok och småsaker.
Svart axelväska med kedjedetaljer från Tiamo - Snygg svart axelväska från Tiamo med coola kedjedetaljer runt kanterna och axelremmen. Väskan har dragkedja på baksida för extra förvaring. Knappt använd. Priset kan diskuteras.
Svart axelväska med kedjedetaljer från TIAMO - Säljer en svart axelväska från TIAMO i skinnimitation med grova silverfärgade kedjor som axelremmar och runt kanterna. Väskan har en fyrkantig form, dragkedja på baksidan och ett rymligt innerfack. Perfekt för dig som gillar en edgy och stilren look.
Svart axelväska med kedjedetaljer Tiamo - Säljer min superfina tiamo väska som inte längre kommer till användning! Den är äkta men har dock rostat lite på ringarna på sidorna som man kan se på bilden som håller ihop bandet till väskan och väskan. Skriv om ni har några frågor!💞ny pris är runt 500kr men priset kan diskuteras
Svart axelväska med kedjedetaljer Tiamo - Svart axelväska från Tiamo i skinnimitation med grova silverfärgade kedjor längs kanterna och som axelrem. Väskan har dragkedja baktill och flera fack inuti. Perfekt för dig som gillar edgy och stilren design.
Svart axelväska med kedjedetaljer Tiamo - säljer en cool svart axelväska från Tiamo! väskan har dragkedja både på insidan och utsidan samt ett snyggt flätat mönster längs kanten. defekter på baksidan av väskan, därav priset. skriv vid fler frågor!💓
Svart tiamo axelväska med kedjedetaljer
Svart tiamo axelväska med kedjedetaljer  - 0 Svart tiamo axelväska med kedjedetaljer  - 1

Svart tiamo axelväska med kedjedetaljer

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: Tiamo
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg svart axelväska från Tiamo väldigt ny finns bara en liten fläck på insidan men jag tror att man kan ta bort med tvål och vatten .

Lenor
Lenor
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svart spets/ babydoll  kläning  från Shikha London - Säljer en baby doll  klänning från Shikha London med  spets detaljer. Kläningen är perfekt för de som gillar stokolmstil eller vill ha något unikt. Den är i nytt skick och är super fin❤️
Svart klänning med volangkrage från Shikha London - Säljer en baby doll kläning från shikka london med spets detaljer klänningen är perfekt om man gillar Stockholm stil eller bara en fin o unik kläning. Den är i bra skick och har aldrig använts
Svart klänning med volangkrage från Shikha London - Säljer en baby doll kläning från shikka london med spets detaljer.Kläningen är perfekt om du gillar Stockholm stil eller vi bara ha en söt unik kläning.
Svart klänning med volangkrage från Shikha London - Säljer en Svart baby doll kläning från shikka london med spets detaljer. Perfekt om man gillar stokholmstil eller bara vill ha något unikt.
Krämvit bandeau tubtopp Gina Tricot - Supersöt bandeau tubtopp från Gina Tricot i krämvit färg. Toppen är axelbandslös med volangliknande nederdel och har en dragsko upptill för perfekt passform. Perfekt för sommarens alla tillfällen och lätt att styla med jeans eller kjol.
Low waist boot cut jeans från vero Moda - Snygga blå jeans från vero Moda  med bootcut-modell och låg midja. Jeansen har klassisk femficksdesign, lätt slitning och markerade sömmar. Perfekta för en avslappnad och trendig look.
Svarta bootcut jeans från Vero Moda - Snygga svarta jeans från Vero Moda med bootcut passform. Byxorna har låg midja och klassisk femficksdesign. Perfekta för dig som gillar en stilren look med lite utsvängda ben. Materialet är stretchigt och bekvämt har ett hål vid fickan men inget man inte skulle kunna sy.
Mörkblå topp med volang från Gina Tricot - Supersöt mörkblå topp från Gina Tricot med korta ärmar och smockad framsida. Toppen har en volangkant nedtill som ger en extra touch. Perfekt för dig som gillar en lite sötare stil och vill ha något som sticker ut.
Brun blus med volangärm Gina Tricot - Supersöt brun blus från Gina Tricot i storlek XS. Toppen har djup v-ringning, voluminösa volangärmar och en lätt rynkad midja som ger en flowy siluett. Materialet är strukturerat och känns mjukt mot huden. Perfekt för dig som gillar trendiga detaljer!
Beige teddyjacka från H&M, M - Supermjuk och mysig beige teddyjacka från H&M med bruna kantdetaljer och knappar framtill. Perfekt till hösten den är varm och gosig i.
Liknande annonser
Visa alla