Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Röd Kurt geiger väska  - Snygg röd axelväska i quiltat skinn med cool silverfärgad kedja och unik dekoration på locket. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en edgy vibe till din outfit. Väskan har ett stilrent och trendigt utseende som sticker ut.
Kurt Geiger väska - I fint skick, knappt andvänd!!
Kurt geiger väska - Säljer min superfina Kurt Geiger väska i väldigt bra skick! Nypris 2400kr
Kurt geiger väska - Äkta kurt geiger kuvertväska sparsamt använd
Kurt geiger väska - Säljer min super fina Kurt geiger väska i storleken mini! Den har lite defekter på insidan  och några på utsidan (inget som syns). Nypris:2,750kr. Skriv privat för närmare bilder - pris kan diskuteras.
Kurt geiger väska - INTRESSEKOLL på min fina Kurt geiger❤️säljer endast vid bra bud! Nypris 2400kr! Den är i bra skick, skriv för fler bilder
Kurt Geiger väska - Säljer min älskade Kurt Geiger väska i färgen röd! Den är sparsamt men väl använd och därför förekommer defekter!
Kurt geiger väska röd  - Välanvänd Kurt geiger väska röd! ❤️ Nypris 1800kr
Kurt Geiger väska
Kurt Geiger väska - 0

Kurt Geiger väska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: Kurt geiger
Färg: Röd
Skick: Bra skick

850 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg röd axelväska från Kurt Geiger. Väskan har en. detalj framtill med en dekorativ låsdetalj. Säljer då jag känner att den inte kommer till användning.

Mi
Mi
(10)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Stickad tröja - En använd stickad tröja men inga skador
Stickad tröja - En blå stickad tröja
Nike tech shorts - Säljer ett par bekväma blå shorts från Nike med snörning i midjan och praktiska fickor.
Svart hoodie från The North Face - Säljer en svart hoodie från The North Face med stor logga på framsidan.
Mörkblå hoodie från Nike - Säljer en mörkblå hoodie från Nike med dragkedja och klassisk logga på bröstet. Perfekt för en avslappnad stil. Den har en justerbar huva och fickor framtill.
Blå jeans från H&M - Säljer ett par blå loose fit jeans från H&M.
Mörkblå jeans från Pull&Bear - Säljer ett par mörkblå jeans från Pull&Bear. De har en klassisk femficksdesign med knapp och dragkedja framtill.
Svarta byxor från Dickies - Snygga svarta byxor från Dickies med en klassisk design. Byxorna har jag sytt upp 4 cm så de är lite kortare i modellen!
Blå jeans från Lee - Säljer ett par klassiska blå jeans från Lee. De har en normal passform med fem fickor och en dragkedja.
Beige omlottkofta från ONLY - Mysig beige stickad omlottkofta från ONLY med knytskärp i midjan. Tröjan har lång ärm och ribbad struktur
Liknande annonser
Visa alla