Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
handväska brun -  handväska i Damier-mönster. Väskan är brun med mörkbruna detaljer och guldiga metalldelar. Insidan är vinröd och har ett fack. Perfekt storlek för vardagens essentials och har dragkedja upptill.
brun handväska - Snygg brun väska från design by si. Varsamt använd.
Brun axelväska från Noella - Säljer en snygg brun axelväska från Noella. Väskan är i mocka och har två praktiska framfickor med dragkedja. Perfekt för vardagsbruk med justerbar axelrem för bekväm passform. Den är i nyskick och knappt använd.
Brun handväska - Säljer denna bruna handväska i croco-material. I fint skick!💕
Brun handväska - Elegant brun handväska i krokodilpräglat skinn. Väskan har två handtag och en avtagbar axelrem med guldfärgade detaljer. Den har en dragkedja upptill och en stilren design som passar perfekt för en chic look.
Brun krokodilpräglad handväska - Säljer en stilren brun handväska med krokodilpräglat mönster. Väskan har ett kort handtag med dekorativa pärlor i beige nyans. Perfekt för att bära det viktigaste med stil.
Brun handväska med krokodilmönster - Snygg brun handväska i syntet med krokodilmönster. Väskan har ett elegant handtag och en praktisk magnetknäppning. Insidan är röd och har en dragkedja för extra säkerhet. Perfekt för att ge din outfit en stilfull touch.
Brun handväska med metallring - Snygg brun handväska i skinn med axelrem och stor dekorativ metallring på framsidan. Väskan har en stilren design och praktisk storlek, perfekt för att bära dina viktigaste saker. Enkel att matcha med olika outfits och har en modern look.
Brun handväska från Noella
Brun handväska från Noella - 0 Brun handväska från Noella - 1 Brun handväska från Noella - 2 Brun handväska från Noella - 3

Brun handväska från Noella

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: Noella
Färg: Brun
Skick: Nytt skick

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg brun handväska från Noella i veganskt skinn. Väskan har ett stilrent och modernt utseende med guldfärgade detaljer och både handtag och avtagbar axelrem. Perfekt storlek för det viktigaste och passar till många outfits. I nytt skick med prislapp kvar!

Elsa💋💋💋
Elsa💋💋💋
(4)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Vit spetsklänning - Säljer en elegant vit spetsklänning med korta ärmar och ett vackert blommönster. Klänningen har en rund hals och en figursydd passform som ger en feminin siluett. Perfekt för sommarens alla tillfällen. Använd en dag, som ny!🥰
offshoulder topp - Trendig svartvit randig topp med offshoulder-design. Den har korta ärmar och ett unikt mönster som ger en modern look. Perfekt för att sticka ut i mängden. Som ny!
Vinröd tröja - Säljer en stilren vinröd tröja med ribbad struktur. Perfekt för finare tillfällen! Som ny🥰
Svart långklänning med volangdetaljer - Elegant svart långklänning med smala axelband och volangdetaljer längs sidan. Klänningen har en slits som ger en stilfull touch. Perfekt för en kväll ute eller en speciell tillställning. Köpt för 600kr! Använd en dag, som ny!!🥰
Spetsig blus - En spetsig blus med öppen rygg! Perfekt till finare tillfällen! Aldrig använd som ny!💋
Jacka  - Säljer en stilren vit quiltad jacka från Vera Moda med prislapp på. Jackan har knytband framtill och stora fickor. Den har en klassisk krage och långa ärmar, perfekt för en trendig look. Passar bra till både jeans och kjol. Storlek L men passar påse för S oxh M storlekar💕💕
 Chimi 04 - Snygga grå solglasögon från Chimi med en stilren design. De har en fyrkantig form och kommer i ett praktiskt vitt fodral. Perfekta för att ge din outfit en cool touch. I mycket bra skick i färg grå 04
Svart axelväska - Snygg svart axelväska med silverfärgade kedjedetaljer längs kanterna och som axelrem. Perfekt för att ge en edgy touch till din outfit. Väskan har en stilren design och är rymlig nog för dina dagliga nödvändigheter. Är i nyskick med prislapp på! Orginalpris är 600kr
Liknande annonser
Visa alla