Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart axelväska från Emporio Armani - Snygg svart axelväska från Emporio Armani EA7 med justerbar rem och dragkedja. Väskan har en stilren design med logga framtill och är tillverkad i slitstark polyester. Perfekt storlek för mobil, plånbok och andra småsaker.
Svart axelväska från Emporio Armani - Äkta Armani EA7 bag, köpt i Polen knappt använd. Kvittot finns oxå
axelväska från Emporio Armani - Snygg axelväska från Emporio Armani i svart och mörkbrunt camouflage-mönster. Väskan har justerbar axelrem med logga, silverfärgad dragkedja och en praktisk ytterficka. Tillverkad i slitstark polyester med stilren design och diskret logotyp framtill.
Svart axelväska från Emporio Armani - Snygg svart axelväska från Emporio Armani med justerbar rem. Perfekt för vardagsbruk eller en kväll ute. Väskan har en stilren design med logotypen tryckt på framsidan. Den är lätt och smidig att bära med sig.
Svart axelväska från Emporio Armani - Säljer min gamla ea7 väska för 150 kr. Den är använd ett par tillfällen
Svart axelväska från Emporio Armani - Säljer en snygg och praktisk axelväska från Emporio Armani EA7. Väskan är i svart och nylonmaterial och justerbar axelrem   Använd endast 3,4 gånger, i mycket fint skick Nypris: 720kr —- Säljes för 500 kr
Svart axelväska EA7 Emporio Armani - Snygg svart axelväska från EA7 Emporio Armani med justerbar rem och dragkedja framtill. Väskan har stilren design med vit logotyp på framsidan och är tillverkad i slitstark polyester. Perfekt storlek för mobil, plånbok och andra småsaker.
Svart axelväska från Emporio Armani - Snygg svart axelväska från Emporio Armani i skinn med präglat mönster och logga framtill. Väskan har justerbar axelrem, magnetlås och dragkedjefack på baksidan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och praktisk väska med exklusiv känsla.
Svart axelväska från Emporio Armani
Svart axelväska från Emporio Armani - 0 Svart axelväska från Emporio Armani - 1 Svart axelväska från Emporio Armani - 2

Svart axelväska från Emporio Armani

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Svart
Skick: Bra skick

450 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg svart axelväska från Emporio Armani med justerbar rem och dragkedja. Perfekt för att bära dina nödvändigheter med stil. Väskan har en minimalistisk design med logotyp framtill.

Juan Pablo
Juan Pablo
(2)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Blå skjorta från Dressmann - Snygg blå skjorta från Dressmann Premium Collection i tvåskikts egyptisk bomull. Skjortan har långa ärmar och knappar framtill, perfekt för en stilren look.
Randig skjorta från Jack & Jones - Säljer en stilren blå och vit randig skjorta från Jack & Jones. Skjortan har korta ärmar och två bröstfickor med knappar. Perfekt för en avslappnad look.
Ormskinnsmönstrade pumps från Graceland - Snygga pumps med ormskinnsmönster från Graceland. Skorna har en spetsig tå och hög klack, vilket ger en elegant look. Perfekta för att lyfta vilken outfit som helst.
Vit t-shirt med skateboardmotiv - Vit t-shirt med ett stort svartvitt tryck av en skateboardramp. Perfekt för skate-entusiaster som vill ha en stilren look.
Vit pikétröja - Säljer en klassisk vit pikétröja med krage och knappar. Perfekt för en stilren och avslappnad look. Passar bra till både jeans och shorts.
Vit kortärmad pikétröja - Säljer en klassisk vit pikétröja med korta ärmar och knappar framtill. Perfekt för en stilren och avslappnad look. Tröjan har en krage och diskreta ränder på ärmsluten.
Svarta shorts från 157 - Snygga svarta shorts från 157 med knapp och dragkedja framtill. Perfekta för en avslappnad stil. De har en klassisk passform och är gjorda i ett bekvämt material.
Mörkblå shorts från 157 - Snygga mörkblå shorts från 157 med knapp och dragkedja framtill. Perfekta för en avslappnad stil. De har fickor både fram och bak, vilket gör dem praktiska för vardagsbruk.
Blå jeansshorts från 157 - Säljer ett par klassiska blå jeansshorts från 157. De har en normal passform med fem fickor och knappgylf. Perfekta för en avslappnad stil.
Vit pikétröja från Kappahl - Säljer en klassisk vit pikétröja från Kappahl i storlek M. Tröjan har korta ärmar och en traditionell krage med knappar. Perfekt för en stilren och avslappnad look.
Liknande annonser
Visa alla