Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Väska - säljer min knappt använda Marc jacobs väska. Så fin och rymlig, med två olika typer av band oxå💕se bild tre, skriv vid frågor😊
Väska  - En helt oanvänd väska som aldrig kommit till användning.Väskan är i ett jättebra skick och är i ett jättebra material.Den har ett långt band men du kan även göra den kort.🖤
Väska  - Väska carin Wester ny aldrig använda
Väska! - Fin väska från Gina Tricot som har glitter paljetter och den e rosa med silver kedja runt om de beiga banden!💕❤️
väska - väska köpt i spanien!!! aldrig använd ❤️ kan gå ner i pris vid snabbt köp🥰
Väska  - Säljer denna då den inte riktigt är min stil längre💕 skriv vid frågor eller fler bilder☺️
Väska  - Jättefin väska som jag köpt här på Plick för ungefär ett år sen men jag har aldrig använt den så därför vill jag sälja den🫶🏻 den är i nyskick eftersom att varken jag och den förra ägaren har använt den💓 köpte den för 500kr så säljer den för 200kr
Väska
Väska  - 0 Väska  - 1

Väska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Skick: Acceptabelt skick

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Kom privat för fler bilder, fin väska som inte kommer till användning och pris kan diskuteras ❤️

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Zara Vit croppad blus med puffärm - Säljer en vit croppad blus med puffiga korta ärmar och knappar framtill. Toppen har en luftig och oversized passform med v-ringad hals. Perfekt för dig som vill ha en trendig och luftig look till sommaren.
Pavement Svarta kilklackade - Snygga svarta stövletter från Pavement i mocka med kilklack och snörning framtill. Skorna har en beige gummisula och diskreta sömdetaljer som ger en cool look. Perfekta för dig som vill ha både stil och komfort.  Pris kan diskuteras så buda på!
Gina jacka med fuskpälsluva - Stilren krämvit kappa med avtagbar luva kantad med mjuk fuskpäls. Kappan har raka fickor, knäppning framtill med stora knappar och en klassisk, rak passform. Perfekt för kyliga dagar och ger en elegant look.
Röd långärmad topp med spets - Snygg röd långärmad topp med v-ringning och spetsdetaljer runt halsen. Toppen har en tight passform och är perfekt för dig som vill ha en feminin och trendig look. Materialet känns mjukt och följsamt.
Svart croppad topp med lång ärm - Snygg svart croppad topp med lång ärm och tight passform. Perfekt till höga jeans eller kjol. Enkel och stilren design utan synliga detaljer eller mönster. Passar dig som gillar minimalistisk stil.
Rosa cropped kofta med guldknappar - Säljer en söt rosa cropped kofta med glittrigt garn och dekorativa guldknappar. Koftan har ett rutigt stickat mönster och långa ärmar. Perfekt för dig som vill ha en trendig och feminin look.
Två bodys i beige och brun - Säljer två stilrena bodys med smala axelband och v-ringad hals. Ena bodyn är beige och den andra är brun, båda i mjukt stretchigt material. Perfekta att bära under kläder eller som de är. Knäppning i grenen för enkel på- och avtagning.
Grön och rosa axelväska med nitar - Två trendiga axelväskor i starkt rosa och grön färg med silvriga nitar och spännen. Den gröna väskan har croco-mönster och ett hjärtformat spegelhänge. Båda har justerbara remmar med håldetaljer och dragkedja upptill. Perfekt för att sticka ut i mängden.
Svart axelremsväska med guldkedja - Stilren svart axelremsväska i läderimitation med guldfärgade detaljer och kedjerem. Väskan har ett klassiskt, avlångt format och lockstängning. Perfekt för att bära det viktigaste med stil. Privat för fler bilder
Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →