Alla kategorier > Mode > Väskor
Rosa quiltad väska
Rosa quiltad väska  - 0 Rosa quiltad väska  - 1

Rosa quiltad väska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Rosa
Skick: Mycket bra skick

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jätte fin rosa väska som knappt har blivit använd. Köpt vintage men aldrig använts av mig. Reglerbart band så den kan bäras crossover eller som en axelväska.

Linn
Linn
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Rosa quiltad axelväska  - Supersnygg rosa axelväska  i quiltat skinn med guldiga kedjedetaljer och klassiskt CC-spänne framtill. Väskan har hjärtdetalj på baksidan och flera fack inuti. Perfekt för dig som vill sticka ut med en färgglad och lyxig accessoar. Köpt i Spanien i år.
Rosa väska - Snygg rosa axelväska från Alice Bizous som inte kommer till användning💕Axelremmen är avtagbar samt innefacket i väskan. Väskan ser lila ut på bild 3 men den är i samma färg som resten av bilderna💕Pris kan diskuteras💕
Rosa väska - Säljer nu denna super snygga rosa väska från Gina med prislapp kvar🥰finns även ett längre band som ingår!!
Rosa väska  - Säljer denna jättefina Stella McCartney liknande väskan då den ej kommer till användning.  Den e lite smutsig men annars inga stora deffekter💗
Rosa väska!! - Säljer denna superfina rosa väskan! Jättebra skick🤍
Rosa quiltad handväska från 19V69 - Säljer en superfin rosa handväska från Versace 19V69 i quiltat mönster. Väskan är i helt nytt skick (oanvänd) och har en praktisk dragkedja upptill. Perfekt för att ge en färgklick till din outfit! 💖 väskan är helt unik och köptes för 2500kr går ej att få tag på längre.
Rosa quiltad axelväska med kedja - Säljer en ljusrosa axelväska med quiltat mönster och guldfärgad kedja som axelrem. Väskan har en rektangulär form, ett innerfack med dragkedja och stängs med ett metallspänne framtill. Materialet är syntet och insidan är fodrad i matchande rosa tyg.
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Duffle bag - Använd duffle bag, sjukt bra skick, dm vid frågor, otrolig kvalité
Svart axelväska från Yves Saint Laurent - Säljer en svart axelväska från Yves Saint Laurent med glansig finish och ikoniskt YSL-emblem i guld på framsidan. Väskan har justerbart axelband och är tillverkad i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig vibe till din outfit.
Guess handväska vintage  - Så snygg liten guess handväska. Fint skick. Mått ca  20x10cm. Köp sker via köp nu, jag postar inom 24h. Kvar tills markerad såld
Tjej väska - En fin svart tjej väska i färgen svart.
Louis Vuitton Speedy Monogram väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton Speedy handväska i brunt monogrammönster med beigea handtag och detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och ett rymligt huvudfack med innerficka. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.
2026 trendig väska i mockaimitation  - Helt ny och oanvänd I en fin mörkbrun mockaimitation med guldiga detaljer. Två sidofickor och en liten innerficka  Storlek: Small Bredd: 30 cm  Går att hämta upp i Göteborg.
Brun handväska med bälte och spänne - Snygg brun handväska i skinnimitation med två handtag och dekorativt bälte med guldfärgat spänne framtill. Väskan har en klassisk, stilren form och knutdetaljer på sidorna. Perfekt för dig som gillar en tidlös look. Andvänd ca 5 ggr så den är i topp skick
clutch - superfin somrig ”strand” clutch/väska! minns tyvärr ej var den är köpt men går nog att kolla upp. pris går att diskutera och har rabatter vid köp av bundles 💓