Alla kategorier / Mode / Väskor
2 st eleganta handväskor
2 st eleganta handväskor  - 0 2 st eleganta handväskor  - 1 2 st eleganta handväskor  - 2 2 st eleganta handväskor  - 3 2 st eleganta handväskor  - 4

2 st eleganta handväskor

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: Primark
Färg: Beige
Skick: Mycket bra skick

220 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Två stilrena axelväskor, en i beige och en i svart. Väskorna har kedjedetaljer, smidig magnetknäppning och ett elegant handtag upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och snygg detalj till din outfit.

Elena
Elena
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Rosa sammetsklänning offshoulder - Snygg medellång rosa event klänning. Med offshoulder och bred volang upptill. Klänningen har en figurnära passform och är perfekt för dig som vill sticka ut med en elegant och trendig look. Jag står inte för retur eller för postens slarv.
Rosa långklänning med puffärm - Supersöt rosa långklänning med smockad midja, puffiga korta ärmar och knytning vid halsringningen. Klänningen har en luftig och flowy passform, perfekt för varma dagar. Materialet känns lätt och bekvämt mot huden. Jag står inte för retur och för postens slarv.
Parfymolja i doft av choklad & vanilj - Vill du dofta som en dröm? Då har du kommit rätt. En oljeparfym med touch av himmelsk choklad & Vanilj. Håller länge. Flaskan rymmer 6 ml och kommer i en elegant vit och brun kartong. (Jag står inte för retur eller för postens slarv)
Guldplätterade örhängen  - Helt oanvända och nya guldiga örhängen med små glittriga stenar på ringen och en droppformad klar sten som hänger ned. Örhängena ger en lyxig känsla med sin eleganta design. Perfekta för att lyfta din look med lite extra bling. (Jag står inte för retur eller för postens slarv)
Liknande annonser
Visa alla