Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart kuvertväska med kedja - Snygg svart kuvertväska i syntetmaterial med en elegant kedja som axelrem. Väskan har en stilren design med en dragkedja upptill och en metallisk detalj på framsidan. Perfekt för festliga tillfällen eller en utekväll. HELT OANVÄND
Svart kuvertväska med kedja - Stilren svart kuvertväska med coola silverfärgade kuldetaljer längs kanterna och en tunn kedjerem. Väskan har dragkedja upptill och en minimalistisk look som passar till många outfits. Den är köpt från Zara för 259kr, men säljer den för 159kr. Den har använd ett fåtal gånger och ser ut som ny.
Svart kuvertväska med kedja - Snygg svart kuvertväska med silverfärgad kedja som axelrem. Väskan har ett stilrent ormskinnsmönster och stängs med magnetknapp. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en cool touch till din outfit.
Svart kuvertväska med kedja - Stilren svart kuvertväska med silverfärgad kedja som axelrem och snygga kedjedetaljer längs kanten. Väskan har en klassisk kuvertform och är tillverkad i ett slätt material som liknar skinn. Perfekt för dig som vill ha en edgy och trendig accessoar. Från tiamo.
Svart kuvertväska med kedja - Svart handväska ifrån Zara. Fint skick. Köpt för ca 2 år sedan ny. Kedja medföljs. Hör av er för frågor eller annat💓💓
Svart kuvertväska med kedja - Snygg svart kuvertväska i ett glansigt material med en elegant knutdetalj på framsidan. Väskan har en silverfärgad kedja som axelrem, perfekt för festliga tillfällen. Den är både stilren och praktisk, lätt att matcha med olika outfits, använd vid ett tillfälle, nypris 400kr
Svart kuvertväska med kedja - Elegant svart kuvertväska med en stilren kedja som axelrem. Väskan har en dekorativ rosett på framsidan som ger en chic touch. Perfekt för att lyfta din outfit till nästa nivå.
Svart kuvertväska med kedja - Stilren svart kuvertväska i croco-mönstrat skinnimitation med silverfärgad kedjerem. Väskan har ett kuvertformat lock och dekorativa sömmar längs kanterna. Perfekt för att lyfta vilken outfit som helst.
Svart kuvertväska med kedja
Svart kuvertväska med kedja - 0

Svart kuvertväska med kedja

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

205 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg svart kuvertväska i satinliknande material med mjuka veck och guldfärgad kedja. Väskan har en klassisk metallknäppning upptill och passar perfekt när du vill lyfta din outfit med en elegant accessoar.

Leandra💘
Leandra💘
(5)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
handväska zadig - svart handväska zadig. Super bra skick. köpt av en annan här på plick för 1500kr.
Grå handväska med detaljer - Snygg grå handväska i skinnimitation med både handtag och avtagbar axelrem. Väskan har dekorativa nitar, spännen och flätade sidor. Framtill finns en praktisk ficka och insidan har en annan ficka. Mått: längd: 28cm bredd: 22cm handtag: 15cm (hälften) extra rem: 47cm
Alma BB väska - BUDA RIMLIGT! Säljer en snygg handväska med klassiskt brunt och mörkbrunt rutigt Damier-mönster. Väskan har guldfärgade detaljer, lås och dragkedja, samt mörkbruna handtag i skinn. Insidan är klarröd och har en innerficka med dragkedja. Använd en gång och i otroligt bra skick.❤️
Svart handväska från Marc Jacobs - Säljer en snygg svart handväska från Marc Jacobs med guldfärgade metalldetaljer och en cool metallbricka framtill. Väskan är tillverkad i skinn och har dubbla handtag med dekorativa nitar och ringar. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer med lyxig känsla.
Svart handväska  - Säljer en svart handväska med klassiska silverfärgade nitar och detaljer.
Vit handväska från Marc by Marc Jacobs - Snygg vit handväska i äkta skinn från Marc by Marc Jacobs med guldfärgade metalldetaljer och logoplatta. Väskan har två handtag, avtagbar axelrem och dragkedja. Insidan är fodrad med svartvitt mönster med märkets logga. Finns tecken på användning och en skråma förekommer (se bild). Rekommenderar att använda en magic sponge på väskan eftersom att det texturerade lädret gör det enkelt för smuts att sätta sig i springor. Mått: 30x22x12cm, Axelrem medföljer.
Gucci brun axelväska med kedja - Säljer en snygg axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster i beige och brunt. Väskan har guldfärgad kedja, bruna skinn-detaljer och dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och har en lyxig vibe med ikonisk logga framtill.
Azalea - SecondCazy UF - Azalea är vårat rosa datfodral med slitstarkt missoni-inspirerat tyg. Fodralet är vadderat med second hand-fleece som är behandlad med bivax för att göra fodralet vattenavvisande.