Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Ormskinn väska  - Imitatierad ormskinn crossbody väska. I väldigt bra skick!
Plånbok i ormskinn - Snygg plånbok med ormskinnsmönster i läder. Plånboken har kuvertformad design med tryckknapp i guld och flera fack på insidan. Perfekt storlek för kort och sedlar. Har köpts på glitter för några år sedan men har inte använts.
Regnbåge-ormskinns väska - Skitsnygg väska/clutch från zara i ormskinn och regnbågsmönster. Helt oanvänd därför ligger kedjan i plast. Den går att sätta på och ta av, alltså göra till clutch eller väska. Perfekt till bal och student💌
Svart ormskinn väska - Jättefin, använd 1-2 gånger
Ormskins mönstrad väska  - En liten svart väska med ormskins mönster på framsidan. Köpte för 150kr säljer för 49kr, kan diskutera pris!
Väska ormskinn  - Super fin väska från mango som är ny med prislapp ❤️
Väska ormskinn  - Super fin och inte använd har prislapp kvar ❤️
Väska | ”ormskinn”
Väska | ”ormskinn” - 89 Väska | ”ormskinn” - 90 Väska | ”ormskinn” - 91

Väska | ”ormskinn”

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Grön

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Såå snygg väska i (fake) ormskinn. Väldigt rymlig. Köpt second hand men använt ett fåtal gånger av mig. Väldigt fint skick!

Vilmap
Vilmap
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
datorfodral  - INTRESSEKOLL på detta ursnygga unika datorfodralet, köpt från ett avgånget UF företag så görs inte längre 🥰HÖGST prisförslag är 399kr
Röd rosa Q Classic Baby Groove väska - Så cool rosaröd handväska i äkta läder från Marc by Marc Jacobs. Den ikoniska modellen Q Classic Baby Groove! En populär och eftertraktad vintagemodell med gulddetaljer och dubbla handtag. Långa bandet finns. Så fint skick och en otroligt snygg vintage väska🤍  Mått: 34x18x12 cm (undersida) Kan hämtas hemma hos mig i Nacka eller skickas 🤍
Brun handväska från Gina Tricot - Snygg brun handväska i skinnimitation från Gina Tricot med guldfärgade detaljer och dragkedja framtill. Väskan har dubbla handtag, innerfack med dragkedja och dekorativa nitar.
YSL Korthållare - Yves saint laurent plånbok i svart läder med gulddetaljer, det är en julklapp som inte kommer till användning. Den är helt i nyskick och allt medkommer 🩵
ATP atelier vinröd väska  - Säljer denna vinröda väskan från ATP atelier som inte säljs längre!!! Superfin och jättebra skick då jag använd den väldigt försiktigt, jag har kvar kvittot och dustbag som följer med om man köper!!
Svart axelväska i skinn - Använd fåtal gånger
Mönstrad kuvertväska från beck söndergaard - Säljer en unik kuvertväska från becksöndergaard med ett färgstarkt, zigzag-mönster i rosa, grön, gul och beige. Väskan har en mjuk, vadderad form och är tillverkad i textilmaterial med innerfoder i brunt tyg. Perfekt för dig som gillar statement-accessoarer.
Grå axelremsväska🩶 - Säljer en snygg grå handväska med coola detaljer som dragkedja, nitar och flätade handtag. Väskan har både handtag och axelrem, samt flera fack och dekorativa spännen framtill. Perfekt storlek för det viktigaste och riktigt trendig look!