Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart axelväska från Art Street - Snygg svart axelväska från Art Street London med quiltad design. Perfekt för att bära dina nödvändigheter med stil. Väskan har en justerbar rem för bekväm användning. Pris kan diskuteras☺️☺️
Svart shoppingväska från Art Street - Stilren svart shoppingväska från Art Street London med minimalistisk design och två rejäla handtag. Väskan är tillverkad i slätt skinnmaterial och har en praktisk tryckknapp för stängning. Perfekt storlek för att få plats med allt du behöver.
Svart axelväska från Art Street London - Svart axelväska i skinn från Art Street London med bred justerbar axelrem. Perfekt storlek för det viktigaste och passar till många olika outfits.
Svart axelväska från Art Street London - Snygg svart axelväska i skinnimitation med mjuk, rundad form och bred axelrem med chunky guldfärgad kedjedetalj. Väskan har dragkedja upptill och en extra ficka med dragkedja på baksidan. Perfekt storlek för det viktigaste och stilren look.
Svart axelväska från Art Street London - Stilren svart axelväska i skinnimitation från Art Street London. Väskan har långa handtag, magnetlås och ett rymligt huvudfack med innerfickor.
Svart axelväska från Art Street London - Stilren svart axelväska i skinnimitation från Art Street London. Väskan har långa handtag, dekorativa knytband på sidorna och ett innerfoder med prickigt mönster. Praktisk dragkedja baktill och flera fack inuti för smart förvaring.
Art Street london väska  - Har nästan aldrig använt köptes för 2 månader sedan. säljer för att jag jag för många väskor Priset kan diskuteras❤️
Svart axelväska från Art Street - Plast och Prislapp sitter kvar. Stilren svart axelväska från Art Street i slätt syntetmaterial. Väskan har både handtag och lång axelrem, dragkedjeficka på baksidan och flera fack inuti. Perfekt för dig som vill ha en clean och modern look med praktiska detaljer. 25x9x19.
Svart axelväska från Art Street London
Svart axelväska från Art Street London - 0 Svart axelväska från Art Street London - 1 Svart axelväska från Art Street London - 2

Svart axelväska från Art Street London

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg svart axelväska med bred justerbar rem och croco-detaljer på framsidan. Väskan har stilren design med silverfärgade metalldetaljer och logga framtill. Perfekt storlek för mobil, plånbok och andra essentials. Materialet är skinnimitation.

Elin Siira
Elin Siira
(2)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Michael kors väska för damer - Felfri och ren väska
Louis Vuitton Monogram handväska - Säljer min Louis Vuitton väska som är min fasters gamla, som jag fått i 18 årspresent. Hon berättar att det är en äkta men att kvittot är i hennes gamla mail. Just därför kan jag inte med 100% säkerhet säga att det är en äkta men serienummer, stämplar, monogrammet och sömmar stämmer perfekt. Just därför jag inte säljer den för så högt pris.
Svart handväska från Chloé med gulddetaljer -  Köptes från Vinted för över 10 tusen kr har haft den i 1 år nu den är som nästan helt ny
Lila handväska med volanger - Säljer en lila handväska med snygga volangdetaljer och flätade handtag i matchande färg. Väskan har dragkedja upptill och ett rymligt fack inuti. Materialet är mjukt skinnliknande syntet och detaljer i silver. Perfekt storlek för det viktigaste. Lite av färgen har lossnat runt väskan, samt ena handtaget sitter lite löst (kolla bild)!
Svart flätad axelväska i skinn - Fin svart flätad väska, har tyvärr inte banden till den. Som ny!
Svart axelväska från Kurt Geiger - Säljer en snygg svart axelväska från Kurt Geiger med grovvävt tyg i mörka toner och inslag av rött och blått och glitter.Väskan är använd och har tappat ett öga på örnen och har tyvärr ett hål i ena innefacket men fortfarande väldigt fin.
Vinröd clutchväska från Raffinato - Säljer en vinröd clutchväska från Raffinato i mjuk skinnimitation. I storlek medium. Säljer eftersom den inte kommer till användning🥰🙌Skriv för fler bilder!
Guess väska - Säljer en axelväska från Guess med ett leopardmönstrat innerfoder.