Alla kategorier > Mode > Väskor
Hugo Boss korthållare
Hugo Boss korthållare - 89 Hugo Boss korthållare - 90

Hugo Boss korthållare

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Skick: Mycket bra skick

100 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Korthållare från Hugo Boss i läder

Isak
Isak
(17)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Hugo Boss Väska - Använt skick, men fof fräsch och inga skador, Pris går att diskuteras
Hugo Boss Väska - En Hugo Boss väska som bara hängt i rummet i ett halvår Köpt för 800
Svart axelväska från Hugo Boss - Stilren svart axelväska från Hugo Boss i slät syntet med justerbar rem och dragkedja upptill. Väskan har minimalistisk design med diskret logotyp framtill och ett rymligt huvudfack. Perfekt för att bära det viktigaste på stan.
Svart axelväska från Hugo Boss - Säljer min Hugo boss axelväska. Den går ej att köpa nåmer det finns inga skador på den.
Svart axelväska från Hugo Boss - Snygg svart axelväska från Hugo Boss med justerbar rem. Väskan har en stilren design med logotyp framtill och är perfekt för att bära dina dagliga nödvändigheter. Den har ett rymligt huvudfack och en innerficka för extra förvaring.
Svart axelväska från Hugo Boss - Snygg svart axelväska från Hugo Boss med justerbar rem och dragkedja upptill. Väskan har ett stilrent tryck med BOSS-loggan på framsidan och är tillverkad i slitstark polyester. Perfekt storlek för mobil, plånbok och andra småsaker.
Svart handväska från Hugo Boss - Snygg svart handväska från Hugo Boss med stilren design och silverfärgade detaljer. Väskan har två långa handtag, strukturerad yta och rymligt beige innerfoder med flera fack och dragkedja. Perfekt för dig som vill ha en klassisk och praktisk väska.
Hugo boss - Ny
Andra annonser från Väskor
Visa alla
clutch - superfin somrig ”strand” clutch/väska! minns tyvärr ej var den är köpt men går nog att kolla upp. pris går att diskutera och har rabatter vid köp av bundles 💓
 Alma handväska -  Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dubbla handtag och en hängande tag. Tillverkad i canvas med detaljer i mörkbrunt skinn. Perfekt för dig som vill ha en ikonisk och stilren accessoar.
Svart handväska i skinn med dragkedja - Snygg svart handväska i skinn med silverfärgade detaljer och dragkedja upptill. Väskan har både handtag och en avtagbar axelrem som kan fästas med karbinhakar. Perfekt för dig som vill ha en stilren och praktisk väska till vardagen.
Svart YSL handväska  - Hjälper min mamma sälja sin väska. Väldigt fint skick inga defekter. Kommer såklart med kvitto
Louis vuitton väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton axelväska i brunt skinn med ikoniskt monogrammönster och beigea detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och avtagbar axelrem. Perfekt storlek för det viktigaste och superenkel att matcha till olika outfits. Måtten är 16 x 10 x 7.5 cm.🫶
ÄKTA Balenciaga grön handväska i skinn - Cool grön handväska från Balenciaga i mjukt skinn med snygga detaljer som guldiga dragkedjor, nitar och spännen. Väskan har både handtag och axelrem, spegel! Skriv om du har fler frågor! Jättebra skick både utanpå och inuti❤️
By Malene Birger väska - Säljer nu min Malene Birger väska då den inte kommer till användning! Finns defekter i handtagen vilket är väldigt vanligt på just dessa men annars inga skavanker!🖤
Svart handväska från Jacquemus - Säljer en svart handväska från Jacquemus med stilren, rektangulär form och ett elegant handtag. Väskan är i skinn och har guldigt Jacquemus-logo på framsidan. Perfekt för dig som gillar minimalistisk och trendig design. Design namn Jacquemus Le chiquito long ord.pris 7,638kr