Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Ryggsäck  - Säljer min jätte fina ryggsäck fårn michael kors köp för några år sedan är i jätte fint skick! Kostar-3700kr på hemsidan  Jag säljer den för 2300kr pris kan diskuteras!!!
Ryggsäck - Jätte fin med äkta skinn, färgen som man ser på sista bilden har gått bort lite på knappen, inget som syns när den är stängd.
Jättefin ryggsäck  - Jättefin ryggsäck med vändbara paljetter. Som ny. Mått ca 23x21x12cm. Han skickas alt hämtas i Sjöbo, Lund eller Malmö.
ryggsäck  - Beige ryggsäck från River Island med ett mönster och detaljer i guld. Väskan har två fickor framtill med knappar och en praktisk dragsko för att stänga huvudfacket. Perfekt till när man ska resa, användes så för mig. Känns som helt ny. Kan tänka mig sänka priset, men säg till ifall ni är intresserade!!💘
Sparco ryggsäck - En cool Bride Sparco ryggsäck importerad från Japan (limited edition).  Använd men i bra skick!
Ryggsäck från adidas - Ryggsäck från adidas
söt sanrio ryggsäck - söt sanrio ryggsäck som säljs pga att den inte går till användning o att de inte är min stil längre. är som ny och är i bra skick!
Ryggsäck
Ryggsäck  - 89

Ryggsäck

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke:

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Söt liten väska använd några gånge r

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →