Alla kategorier > Mode > Väskor
Svart axelväska med uggla och tidningsprint
Svart axelväska med uggla och tidningsprint - 0 Svart axelväska med uggla och tidningsprint - 1 Svart axelväska med uggla och tidningsprint - 2 Svart axelväska med uggla och tidningsprint - 3 Svart axelväska med uggla och tidningsprint - 4

Svart axelväska med uggla och tidningsprint

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Brun
Skick: Nytt skick

270 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

You can buy this only on Vinted profile: brysu1 Cool svart axelväska i skinnimitation med bruna detaljer och unik uggla framtill, dekorerad med prickiga ögon och tidningsinspirerat print. Väskan har flera fack, dragkedja och justerbar axelrem. Perfekt för dig som vill sticka ut med din stil.

Antoni Borysiuk
Antoni Borysiuk
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart axelväska med nitar - Snygg svart axelväska i skinn med coola nitar och flätade detaljer. Väskan har en dragkedja och flera fack för praktisk förvaring. Perfekt för att ge din outfit en edgy touch.
Brun och svart axelväska med mönster - Snygg axelväska i brunt och svart med ett rutigt mönster. Väskan har en justerbar axelrem med text och en praktisk dragsko för stängning. Perfekt för en trendig look.
Svart axelväska från Valentino - Säljer en brun axelväska från Valentino med guldiga logotexter och detaljer. Väskan har justerbart beige axelband och dragkedja upptill. Perfekt för att bära det viktigaste och ge en lyxig touch till din outfit.
Svart axelväska med fransdetalj - Snygg svart axelväska i skinn med coola fransdetaljer och nitar på framsidan. Väskan har en justerbar axelrem och flera praktiska fack med dragkedja. Perfekt för att bära med sig det viktigaste med stil.
 axelväska - Väskan är brun med guldiga detaljer och kedja, har dragkedja upptill och är tillverkad i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig touch till din outfit.
Axelväska - Mockabrun axelväska från H&M. Jättefin och passar till många outfits! Väldigt rymlig också. Använd fåtal gånger
 axelväska - Väska i boxig form med klassiskt monogrammönster i brunt och beige. Väskan har detaljer i ljusbrunt skinn, guldfärgade metalldetaljer och lås framtill. Perfekt för dig som vill sticka ut med en lyxig accessoar.
Axelväska - Helt ny
Andra annonser från Väskor
Visa alla
clutch - superfin somrig ”strand” clutch/väska! minns tyvärr ej var den är köpt men går nog att kolla upp. pris går att diskutera och har rabatter vid köp av bundles 💓
Guess handväska vintage  - Så snygg liten guess handväska. Fint skick. Mått ca  20x10cm. Köp sker via köp nu, jag postar inom 24h. Kvar tills markerad såld
Svart handväska i skinn med dragkedja - Snygg svart handväska i skinn med silverfärgade detaljer och dragkedja upptill. Väskan har både handtag och en avtagbar axelrem som kan fästas med karbinhakar. Perfekt för dig som vill ha en stilren och praktisk väska till vardagen.
Louis Vuitton Neverfull GM - Louis Vuitton Neverfull GM 🤎Har tecken på användning i den inre sidan på handtagen, annars i superfint skick. Köpt för 12.000 men säljer för billigare då kvittot försvann i flytten
Mulberry Bayswater - Mulberry Bayswater, vintage och lite slitage på baksida. Varsamt använd. Insidan bra med inget slitage. Använd gärna köp nu och skriv vid fler frågor
Louis vuitton väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton axelväska i brunt skinn med ikoniskt monogrammönster och beigea detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och avtagbar axelrem. Perfekt storlek för det viktigaste och superenkel att matcha till olika outfits. Måtten är 16 x 10 x 7.5 cm.🫶
Svart YSL handväska  - Hjälper min mamma sälja sin väska. Väldigt fint skick inga defekter. Kommer såklart med kvitto
Svart axelväska från By Malene Birger - Snygg svart axel fäska från By malene Birger med graf tap pin trutig mönster. Väskan har guldfärgade detaljer, dragkedja och avtagbar axelrem. Kommer med dustbag och tag kvar. Perfekt storlek för det viktigaste och stilren look.