Alla kategorier / Mode / Väskor
Svart axelväska från  haglöfs GripGrab
Svart axelväska från  haglöfs GripGrab - 0

Svart axelväska från haglöfs GripGrab

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: Haglöfs
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en svart axelväska från GripGrab med flera fack och dragkedjor. Väskan har en sportig design och är perfekt för att bära med sig småsaker när du är på språng. Enkel att bära över axeln och smidig att använda.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svart bomberjacka från DSQUARED2 - Svart bomberjacka med vita detaljer och DSQUARED2-tryck längs ärmarna. Röd lönnlöv-patch med text på bröstet. Jackan har dragkedja och ribbade muddar vid krage, ärmslut och nederkant.
Moose knuckles hoodie med svarta detaljer och mönstrade band - Vit hoodie med dragkedja och svarta detaljer. Svarta mönstrade band längs ärmarna och svarta ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Huva och fickor med dragkedja.
Svart dunväst från Canada Goose - Säljer en svart dunväst från Canada Goose med klassisk logotyp på bröstet och diskret varumärkesmärke vid fickan. Västen har knappar och dragkedja framtill samt två stora fickor.
Burberry t-shirt med rutiga ärmar - Säljer en svart t-shirt med korta ärmar i klassiskt beige, svart och röd rutig design. T-shirten har rund halsringning och en unik kontrast mellan enfärgad front och mönstrade ärmar. Perfekt för dig som vill sticka ut lite extra.
Svart hoodie från Kenzo med tigerbroderi - Säljer en svart hoodie från Kenzo med färgglatt broderat tigerhuvud och texten 'KENZO PARIS' på bröstet. Tröjan har huva med dragsko och en stor magficka. Perfekt för dig som gillar streetwear och vill sticka ut.
Svart t-shirt från Gucci - Svart t-shirt från Gucci med klassisk logga och färgade ränder i grönt och rött över bröstet. T-shirten har rund halsringning och korta ärmar. Perfekt för dig som gillar exklusiva märken och stilren design.
Blå träningsjacka med huva från Under Armour - Snygg blå träningsjacka från Under Armour med svart detalj längs ärmen och vit logga på bröstet. Jackan har huva och dragkedja framtill, perfekt för aktiva dagar.
Ljusblå pikétröja från Polo Ralph Lauren - Säljer en klassisk ljusblå pikétröja från Polo Ralph Lauren med broderad logga på bröstet. Tröjan har korta ärmar och krage med knappar. Perfekt för en avslappnad och stilren look.
Svartvit skjorta med palmmotiv från Neuw - Säljer en svartvit skjorta från Neuw med tryckt palmmotiv. Skjortan har korta ärmar, klassisk krage och knäppning framtill. Perfekt för dig som gillar unika mönster och vill sticka ut lite extra.
Svart Kenzo tröja med tigerbroderi - Säljer en svart långärmad tröja från Kenzo med det ikoniska tigerbroderiet och texten 'KENZO PARIS' framtill. Tröjan har rund hals och är i mjukt material, perfekt för en cool och trendig look.
Liknande annonser
Visa alla
Svart ryggsäck från Haglöfs - Säljer en svart ryggsäck från Haglöfs med en stilren design. Ryggsäcken har justerbara remmar och en praktisk dragkedja framtill. Perfekt för vardagsbruk eller utflykter. Den har även en dekorativ detalj framtill.
Haglöfs väska - Becknarväska, passar bra för både kokain och hasch kakor
Svart axelväska - Snygg axelväska som är perfekt för dig som behöver extra utrymme för dina grejer. Har användts 3-4 gånger, Perfekt skick
Svart axelväska - Snygg svart axelväska med krokodilmönstrad yta och silverfärgad dragkedja. Väskan har en stilren, rektangulär form och ett brett axelband som ger en cool vibe. Perfekt för att lyfta din outfit med lite edge.
Svart axelväska  - Säljer en ikonisk svart axelväska med guldfärgade detaljer. Väskan har det välkända CC-spännet framtill och vinrött foder med broderad logga. Perfekt för dig som vill ha en tidlös och lyxig accessoar. Använd vid ett tillfälle, så nyskick och väl omhändertagen! 🩷
Haglöfs ryggsäck  - Haglöfs ryggsäck 20L Använd ett par gånger men är nästan som helt ny. Ord pris 999
Svart axelväska  - Snygg svart axelväska i skinn. Perfekt och stilren till din outfit. Några små trådar har skavts upp men inget man märker när den används.
Svart axelväska - Snygg svart axelväska med silverfärgade kedjedetaljer längs kanterna och som axelrem. Perfekt för att ge en edgy touch till din outfit. Väskan har en stilren design och är rymlig nog för dina dagliga nödvändigheter. Är i nyskick med prislapp på! Orginalpris är 600kr
Fortsätt i appen →