Alla kategorier / Mode / Väskor
Bottega Veneta crosbody cluch
Bottega Veneta crosbody cluch - 89 Bottega Veneta crosbody cluch - 90 Bottega Veneta crosbody cluch - 91

Bottega Veneta crosbody cluch

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: Bottega Veneta
Färg: Svart

22000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Sen otroligt fin klassisk bottega cluch i sidensatin . Du går plats med mobilen och du kan ha den crosbody med kjedjan! För 19 år sen köpte jag denna flr 37000kr den kosta i butik idag över 42000kr

Nina lundqvist
Nina lundqvist
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Bottega Veneta  - Super fin rese organiser i från  bottega Veneta .  Passfodral, myntfack  samt Plåmbok till pengar och kort. Den kan även bäras som cluch på kvällen 👌 Färgen än något mörkare än bilderna! I finaste lammskinn. 12000kr i inköp
Mulberry tiara - Jätte fin tiara i silver med en Sten som är droppformad . Har använt den 1 gång på bröllop. Dyr i inköp. Boxen ingår.
Maxmara pälskrage - Jätte fin pälskrage i från maxmara i finaste räven mörk blå…  Det knäpps runt halsen i varandra. Man kan ha den till tröjor, blusar eller jacka . Dyr i inköp
 etui bottega Veneta  - Ett litet etui i finaste lammskinn , den kan användas som korthållare eller till smycken .  Jag har sytt på en kjedja som går och ta bort och det finns ett hänge i sidan som är i från mulberry.
Mullberry buklet  M  - Jätte fin vintage Mullberry i präglad skinn och klassisk rutig foder! Färg är en creme vit/vaniljgrädde I jätte bra skikt behöver användas❤️
Liknande annonser
Visa alla