Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Orange axelväska - Orange crossbodyväska med snyggt axelband. Har två pack på insidan och ändå rymlig trots sin storlek.
Olivgrön axelväska från K.Cobler - Säljer en olivgrön axelväska från K.Cobler i mjukt skinn. Väskan har ett snyggt veckat mönster, justerbar axelrem och stängs med snörning upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en cool touch till din outfit.
Orange axelväska från Kurt Geiger - Säljer en orange axelväska från Kurt Geiger med glittriga detaljer och kedjerem. Väskan har ett rutigt mönster med guldiga nitar och en unik dekoration på locket. Perfekt för dig som vill sticka ut med en färgglad och trendig accessoar. Köpt för 2400
Orange axelväska med guldkedja - Snygg orange axelväska med stilren, fyrkantig form och guldfärgad kedjerem. Väskan har ett elegant lås framtill i guld och är tillverkad i ett slätt, strukturerat material. Perfekt för att lyfta vilken outfit som helst.
Orange axelväska från Primark - Snygg orange axelväska från Primark med guldfärgad kedja och justerbar axelrem. Väskan har en cool rynkad detalj på handtaget och är gjord i ett glansigt syntetmaterial. Perfekt för att addera färg till din outfit!
Orange  axelväska från Jacquemus - Nästan oanvänd orange mini väska från Jacquemus med ett stilrent och kompakt design. Väskan har en justerbar axelrem och ett handtag för enkel bärning. Kvitto finns på 490 Euro ca 5700 SEK
Orange axelväska med låsdetalj - Snygg orange axelväska med en unik låsdetalj framtill. Väskan har en justerbar axelrem och ett handtag för olika bäralternativ. Tillverkad i ett stilrent material med metallbeslag som ger en lyxig känsla. Perfekt för att ge en färgklick till din outfit.
Orange axelväska från K.Cobler
Orange axelväska från K.Cobler - 0 Orange axelväska från K.Cobler - 1 Orange axelväska från K.Cobler - 2 Orange axelväska från K.Cobler - 3

Orange axelväska från K.Cobler

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: K.Cobler
Färg: Orange
Skick: Mycket bra skick

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg röd axelväska från K.Cobler i syntetmaterial. Väskan har en stilren design med rynkade detaljer upptill och en smidig axelrem. Perfekt för att ge en färgklick till din outfit.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Champagnefärgad långklänning med öppen rygg - Säljer denna jättefina långklänningen från nakd! Slutsåld. Tänkte ha den som balklänning förra året men hittade en annan, så den är helt oanvänd med lappen kvar. Den är dock lite sydd i v- ringningen, men sydd för att kunna tas upp. På sista bilden syns det. Skriv för fler bilder💕
Liknande annonser
Visa alla