Alla kategorier > Mode > Väskor
Glittrig axelväska
Glittrig axelväska - 0 Glittrig axelväska - 1

Glittrig axelväska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Skick: Bra skick

99 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Säljer en glittrig axelväska med en smidig axelrem. Väskan har en knappdetalj på framsidan och är perfekt för att bära med sig det nödvändigaste. Den glittriga ytan ger en festlig touch till din outfit.

XselloutX
XselloutX
(12)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Glittrig axelväska med kedja - Snygg glittrig axelväska med kedjedetaljer och dragkedja. Väskan har en cool design med en glittrig yta och en kedja som axelrem💗
Glittrig silver axelväska - Säljer en glittrig axelväska i silver med ett tätt nät av små paljetter som ger ett riktigt statement-utseende. Väskan har en mjuk, rektangulär form och stängs med dragkedja upptill. Perfekt för dig som vill sticka ut och addera lite extra bling till din outfit.
Glittrig silver axelväska - Säljer en glittrig axelväska i silver med ett snyggt rutmönster av små stenar. Perfekt för att lyfta din outfit med lite extra bling. I enkelt tunnt material från Amazon
Glittrig guld axelväska med paljetter - Snygg axelväska i guld med glittriga paljetter över hela ytan och kedjeaxelrem. Väskan har en rektangulär form och stängs med dragkedja upptill. Insidan är fodrad i en varm gul ton. Perfekt för att lyfta din outfit med extra bling. Aldrig använd.
Glittrig silver axelväska från H&M - Snygg liten axelväska från H&M i glittrigt silver med både handtag och lång axelrem. Väskan har en stilren, boxig form och ett spänne framtill. Perfekt för dig som vill sticka ut med lite extra glitter och cool vibe.
Grön glittrig axelväska - Snygg axelväska i glittrande limegrönt syntetmaterial. Väskan har en rundad form, justerbar axelrem och stängs med dragkedja. Insidan är ljus med en liten innerficka för småsaker. Perfekt för att addera färg till din outfit!
Glittrig silver axelväska - Snygg och glittrig axelväska i silver med en praktisk dragkedja. Perfekt för att lysa upp vilken outfit som helst. Väskan har en elegant design och en smidig axelrem.
Glittrig silver axelväska - Snygg glittrig axelväska i silver med dragkedja. Perfekt för att ge en extra touch till din outfit. Väskan har en praktisk storlek och en bekväm axelrem.
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Svart Zadig & Voltaire handväska - Säljer en svart sunny bag från Zadig & Voltaire i skinn med silverfärgade detaljer och dubbla dragkedjor framtill. Väskan har både handtag och avtagbar axelrem, samt den ikoniska loggan i metall på framsidan. Perfekt storlek för det viktigaste. Köpt för 5000kr och är ganska andvänd, men ändå i ett väldigt bra skick. Kommer även med Zadig & Voltaire påsen som visas på bilden. Detta har varit min älsklings väska länge och jag lovar er man får plats med ALLT I DEN!!
By malene Birger väska - Snygg svart kuvertväska från By Malene Birger. Väskan är använd ett fåtal gånger och är fortfarande i mycket bra skick. Inköpspris: 900 kr. Säljer för 700
svart hand väska - säljer denna väska då den inte kommer till användning. första bilden är lånad, de andra egen tagna!! kontakta vid frågor ❤️❤️
Malene Birger Väska  - Stilren kuvertväska i svart och beige med ett grafiskt rutmönster. Väskan har dragkedja upptill och detaljer i guld. Perfekt att bära till middagen eller när du vill ha med det viktigaste.
By Malene Birger väska - Säljer nu min Malene Birger väska då den inte kommer till användning! Finns defekter i handtagen vilket är väldigt vanligt på just dessa men annars inga skavanker!🖤
Svart bucket väska HM - Nyskick💗
Valentino väska med kedjehandtag - Snygg svart väska från Valentino med silverfärgade kedjehandtag och dekorativ V-detalj framtill. Väskan har en elegant tofs i metall och är tillverkad i skinnliknande material. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit. Köpt från Valentino, använts ett par gånger 🖤
Louis Vuitton Monogram handväska - Säljer en klassisk Louis Vuitton handväska i brunt monogrammönster med guldfärgad kedja. Väskan kommer med en matchande monogram clutch och ett rött kortfodral. Perfekt för dig som gillar lyxiga detaljer och ikonisk design.