Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Lackväska från Palmgrens  - Handväska från Palmgrens. Liten och i fint skick, lite repigt på framsidan men fräsch inuti.
Svart axelremsväska  - Väskan är i mycket bra skick, men kommer inte till användning. För fler bilder skicka ett meddelande
Svart väska - En svart väska från H&M Fint skick 50kr + frakt (!!OBS SÄLJER ÅT MIN SYSTER!!)
svart handväska  - En mycket fin svart väska, använt 2-3 gånger.
Svart smyckesväska  - Praktisk och stilren smyckesväska i nytt skick. Perfekt att ta med på resan eller ha på sminkbordet.
Svart korthållare - Korthållare från G0 yard, perfekt till sommaren, stilren och passar alla stilar! Bara att höra av sig vid funderingar 🙂
Svart axelväska - Säljer en svart vadderad axelväska
Svart väska  - Snygg svart quiltad axelväska med en elegant guldkedja. Från mang🥰
Svart skinnbricka från Palmgrens
Svart skinnbricka från Palmgrens - 89 Svart skinnbricka från Palmgrens - 90

Svart skinnbricka från Palmgrens

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Elegant svart skinnbricka från Palmgrens, perfekt för att organisera småsaker. Den har en stilren design med upphöjda kanter och är tillverkad i högkvalitativt skinn. https://www.palmgrens.se/sv/articles/2.48.247/fat-s

Dani
Dani
(6)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Michael kors väska för damer - Felfri och ren väska
Svart flätad axelväska i skinn - Fin svart flätad väska, har tyvärr inte banden till den. Som ny!
Vinröd clutchväska från Raffinato - Säljer en vinröd clutchväska från Raffinato i mjuk skinnimitation. I storlek medium. Säljer eftersom den inte kommer till användning🥰🙌Skriv för fler bilder!
Kurt geiger väska  - Supeeersnyyyyggg väska från Kurt geiger, passar till så många färger och outfits, och är så rymlig💕 Bästa väskan verkligen!!!
Svart handväska från Chloé med gulddetaljer -  Köptes från Vinted för över 10 tusen kr har haft den i 1 år nu den är som nästan helt ny
GG korthållare  - Helt ny och oanvänd. Låda medföljer
Lila handväska med volanger - Säljer en lila handväska med snygga volangdetaljer och flätade handtag i matchande färg. Väskan har dragkedja upptill och ett rymligt fack inuti. Materialet är mjukt skinnliknande syntet och detaljer i silver. Perfekt storlek för det viktigaste. Lite av färgen har lossnat runt väskan, samt ena handtaget sitter lite löst (kolla bild)!
Guess väska - Säljer en axelväska från Guess med ett leopardmönstrat innerfoder.