Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart axelväska med kedjedetalj - Zadig liknande väska, vet inte om den är äkta eller inte!
Svart axelväska med kedjedetaljer - Snygg svart axelväska med grova silverfärgade kedjor längs kanterna och som axelrem. Väskan har en mjuk, lite glansig yta och rymlig form, perfekt för att få plats med allt du behöver. Kedjorna ger en cool och edgy vibe.
Svart axelväska med kedjedetaljer - Säljer en svart axelväska i skinnimitation. Väskan har en silverfärgad kedja som axelrem och runt kanterna, samt ett stort huvudfack och innerficka med dragkedja. Perfekt för att lyfta vilken outfit som helst.
Svart axelväska med kedjedetalj - Snygg svart axelväska med en unik kedjedetalj på axelremmen. Väskan har en dragkedja upptill för säker förvaring av dina saker. Perfekt för att ge en stilren touch till din outfit.
Svart axelväska med kedjedetaljer - Snygg svart axelväska från Maje med kedjedetaljer och praktiska handtag😚. Väskan har en stilren design med metallringar och kedjor som ger en modern touch. Perfekt för att bära dina dagliga nödvändigheter med stil. Pris kan diskuteras vid snabb affär!💕 Ny pris 5500
Svart axelväska med kedjedetaljer - Säljer denna inspirerade svarta tiamo axelväskan med snygga silverfärgade kedjor längs kanterna och som axelrem. Väskan är rymlig och passar superbra till typ allt!💕
Svart axelväska med kedjedetalj - Snygg svart axelväska i skinn med cool kedja runt kanten och metallkedja som axelrem. Väskan är fyrkantig och har en stilren look som passar till många outfits. Perfekt storlek för mobilen och det viktigaste. Kedjedetaljen ger en edgy vibe.
Svart axelväska med kedjedetaljer - Snygg svart axelväska i skinn med silverfärgade kedjedetaljer på axelremmen och glittrande vingar framtill. Väskan har dragkedja och små nitar längs kanten, samt en extra ficka med dragkedja på baksidan. Perfekt för dig som gillar coola detaljer.
Svart axelväska med kedjedetaljer från Valleycomfy
Svart axelväska med kedjedetaljer från Valleycomfy - 0 Svart axelväska med kedjedetaljer från Valleycomfy - 1

Svart axelväska med kedjedetaljer från Valleycomfy

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: Valleycomfy
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg svart axelväska med silverfärgade kedjor längs kanterna och som axelrem. Väskan har ett leopardmönstrat innerfoder och en innerficka med dragkedja. Perfekt för att lyfta din outfit.

Hannah
Hannah
(12)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Blå volangkjol från Meet x Tiger - Supersöt blå kortkjol med  mönster från Meet x Tiger. Kjolen har volanger och resår i midjan. Kjolen har även shorts inuti 💓💓. Storlek xxs/xs. Längden på kjolen går att bestämma själv beroende på om man bär den som low, mid eller hög midja
Ljusa slitna jeansshorts från Zara - Säljer ett par ljusblå jeansshorts från Zara med hål, fransiga kanter och flera slitningar framtill. Storlek xs💞 ganska mid rise.
Svart  blus med puffärm - Säljer en svart plisserad blus med högt rynkat hals och långa puffärmar. Storlek Xs/s
Leopardmönstrade jeansshorts  - Snygga lågmidjade shorts i leopardmönstrat denim💗💗💓 passar xs-s.
Grå croppad kofta  - Grå croppad kofta  med en enkel knapp framtill. Koftan har lång ärm och är jätteskön. 💕💕passar xxs-s
Ljusblå jeansshorts från Pieces - Säljer ett par ljusblå jeansshorts från Pieces med råa, fransiga kanter och slitna detaljer💞💞passar xs-s. Hög midja!
Grå wide jeans från Revice Los Angeles - Säljer ett par gråa jeans från Revice Los Angeles med låg midja och vida  ben. Helt nya och prislappen är kvar. Säljer då dom tyvärr är för långa för mig. Storlek 23 och jag är 160. Originalpris ca 1000kr.
Vit topp med blått mönster - Supersöt topp från Lindex i vitt med små blå mönster. Den har fyrkantig ringning och vågig kant vid halsen. Bra material💕💕 passar xs-s.
Ljusblå raka jeans från Zara - Ljusblå jeans från Zara i rak modell, storlek 34. Jeansen är midrise och är tillverkade i bomull. 💞💞jag är 160 och dom e lite för långa.
Liknande annonser
Visa alla