Alla kategorier > Mode > Väskor
Färgglad axelväska med snörning
Färgglad axelväska med snörning - 0 Färgglad axelväska med snörning - 1

Färgglad axelväska med snörning

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Grön
Skick: Nytt skick

40 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Säljer en unik axelväska i syntetmaterial med coolt färgskiftande mönster i grönt, orange och rosa. Väskan har snörning upptill med färgglada detaljer och en bred axelrem med kontrastkant. Perfekt för dig som vill sticka ut med din stil.

Majsan
Majsan
(4)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Färgglad axelväska med ugglemotiv - Säljer en söt axelväska med ett unikt uggledesign på framsidan.
Grön croco axelväska med snörning - Snygg grön axelväska från Fashion Bags i croco-mönstrat syntetmaterial. Väskan har både handtag och lång axelrem, samt en cool snörning upptill i tyg. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en trendig vibe till din outfit.
Färgglad axelväska med mönster - Unik axelväska med färgstarkt geometriskt mönster i rött, blått, gult och beige. Väskan har lång svart axelrem och är tillverkad i ett vävt bomullstyg. Perfekt för dig som vill sticka ut med en bohemisk och kreativ stil.
Färgglad axelväska med tofsar - HELT OANVÄND VÄSKA. Säljer en snygg axelväska i syntet med geometriskt mönster i vitt, silver, guld och rosa. Väskan har justerbar rem, dragkedja och två dekorativa tofsar framtill. Insidan är fodrad med coolt snirkligt tyg och har praktiska fack för småsaker och även ett fack med dragkedja.
Färgglad axelväska från Roxy - Säljer en stor och rymlig axelväska från Roxy med färgglatt cirkelmönster och rosa detaljer. Väskan har dragkedja, flera fack och handtag i tyg. Perfekt för dig som vill ha en unik och lekfull accessoar.
Färgglad axelväska med broderier - Säljer en superfin och färgglad axelväska med vackra broderier i rosa, lila, blå och röda nyanser. Den har en liten ficka på insidan. jag har sytt in sidorna för att göra den mer rund (bild 5). Klicka på köp nu <3
Färgglad axelväska med kedjedetalj - Säljer en superfin axelväska i regnbågens alla färger! Väskan har ett coolt mönster som påminner om akvarell och en snygg kedjedetalj på framsidan. Den har en justerbar axelrem och stängs med en tryckknapp. Perfekt för att liva upp vilken outfit som helst! 🌈✨
Färgglad axelväska från Michael Kors - Säljer en supercool och färgglad axelväska från Michael Kors. Väskan har ett unikt mönster med olika färger och detaljer, perfekt för att liva upp vilken outfit som helst. Den har en dragkedja upptill och en justerbar axelrem. Perfekt för både vardag och fest!
Andra annonser från Väskor
Visa alla
clutch - superfin somrig ”strand” clutch/väska! minns tyvärr ej var den är köpt men går nog att kolla upp. pris går att diskutera och har rabatter vid köp av bundles 💓
Guess handväska vintage  - Så snygg liten guess handväska. Fint skick. Mått ca  20x10cm. Köp sker via köp nu, jag postar inom 24h. Kvar tills markerad såld
 Alma handväska -  Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dubbla handtag och en hängande tag. Tillverkad i canvas med detaljer i mörkbrunt skinn. Perfekt för dig som vill ha en ikonisk och stilren accessoar.
Mönstrad datorväska - Säljer datorväska ❣️ Syr de själv samt necessärer bland annat, gör anpassade storlekar!! Priset varierar beroende på storlek!! 🥰
Svart YSL handväska  - Hjälper min mamma sälja sin väska. Väldigt fint skick inga defekter. Kommer såklart med kvitto
Svart handväska i skinn med dragkedja - Snygg svart handväska i skinn med silverfärgade detaljer och dragkedja upptill. Väskan har både handtag och en avtagbar axelrem som kan fästas med karbinhakar. Perfekt för dig som vill ha en stilren och praktisk väska till vardagen.
Louis vuitton väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton axelväska i brunt skinn med ikoniskt monogrammönster och beigea detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och avtagbar axelrem. Perfekt storlek för det viktigaste och superenkel att matcha till olika outfits. Måtten är 16 x 10 x 7.5 cm.🫶
Louis Vuitton Speedy Monogram väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton Speedy handväska i brunt monogrammönster med beigea handtag och detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och ett rymligt huvudfack med innerficka. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.