Alla kategorier > Mode > Väskor
Beige liten necessär/plånbok med broderadel snäckor
Beige liten necessär/plånbok med broderadel snäckor - 0 Beige liten necessär/plånbok med broderadel snäckor - 1 Beige liten necessär/plånbok med broderadel snäckor - 2

Beige liten necessär/plånbok med broderadel snäckor

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Beige
Skick: Bra skick

45 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Söt beige plånbok i flätad stil med broderade rosa snäckor på framsidan. Plånboken har dragkedja runtom och är perfekt för småsaker eller kort. Den har en mjuk insida och kompakt form som är lätt att ta med i väskan.

Elineeee❤️
Elineeee❤️
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Beige necessär från Necesse - Snygg beige necessär från Necesse med guldfärgad logga och dragkedja. Perfekt storlek för att ha med smink eller småprylar. Stilren design med lätt struktur i materialet och metalltag på dragkedjan.
Liten beige necessär med hjärtan  - HELT OANVÄND NECESSÄR. Söt liten beige necessär med persikofärgade hjärtan på utsidan och praktisk dragkedja. Insidan har meshficka och fack för förvaring. Perfekt storlek för att ha med sig överallt.
Beige plånbok  - Snygg beige plånbok med det klassiska monogrammönstret i brunt. Plånboken har en dragkedja i guld och är perfekt för att hålla dina kort och kontanter säkra. En stilren accessoar för alla tillfällen.
Beige plånbok - Snygg beige plånbok med klassiskt monogrammönster. Väskan har dragkedja upptill och svart handledsrem. Perfekt för att hålla koll på kort och småsaker. Materialet känns slitstarkt och har en lyxig känsla.
Beige plånbok - Säljer en stilren beige plånbok i skinn med flera kortfack. Perfekt för att hålla ordning på dina kort och kontanter. Enkel och smidig design som passar i alla fickor.
Beige rutig necessär  - Jättefin handgjord necessär, ny💗
Beige plånbok med dragkedja - Säljer denna jättefina plånboken pågrund av inte nån användning, den är super fin och as bra för man får plats med allt💕
Andra annonser från Väskor
Visa alla
2026 trendig väska i mockaimitation  - Helt ny och oanvänd I en fin mörkbrun mockaimitation med guldiga detaljer. Två sidofickor och en liten innerficka  Storlek: Small Bredd: 30 cm  Går att hämta upp i Göteborg.
Väska  - Väska med kedja
Clutch  - Säljer denna fina clutch som är rosa och guld! Perfekt storlek och helt perfekt för alla lägen!!❤️❤️❤️
Svart axelväska från Gucci - Säljer en svart axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster och silverfärgad dragkedja. Väskan har en justerbar axelrem i rött och blått samt en praktisk ytterficka med dragkedja. Perfekt för dig som vill ha en stilren och lyxig accessoar.
brun axelväska  - Säljer en brun axelväska  med klassiskt monogrammönster och guldfärgad kedja. Väskan är tillverkad med dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och en riktig ikon i garderoben.
Brun handväska med bälte och spänne - Snygg brun handväska i skinnimitation med två handtag och dekorativt bälte med guldfärgat spänne framtill. Väskan har en klassisk, stilren form och knutdetaljer på sidorna. Perfekt för dig som gillar en tidlös look. Andvänd ca 5 ggr så den är i topp skick
Vintage grå axelväska med bältdetalj - Snygg grå axelväska i syntetmaterial med coola bältdetaljer och silvriga nitar. Väskan har en böjd form och justerbar axelrem. Perfekt för dig som gillar en edgy stil och vill ha en unik accessoar till din outfit. Lite stilage men det är en självklarhet då väskan är vintage.
Tjej väska - En fin svart tjej väska i färgen svart.