Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart kuvertväska - Svart kuvertväska i skinnimitation
Svart Kuvertväska - Jättefin svart kuvert väska. Aldrig använt och mycket bra skick!! ‼️Kan sänka priset till ett rimligt pris‼️
Svart kuvertväska  - Liten svart kuvertväska i skinn med stilren rektangulär form och praktisk handledsrem i tyg. Väskan har dragkedja upptill och är ca 20x13 cm. Perfekt storlek för mobilen och småsaker. Enkel och clean design som funkar till många outfits.
Svart kuvertväska med ormmönster - Stilren svart kuvertväska med lock och detaljer i ormmönstrad syntet. Väskan har flera fack inuti, inklusive ett med dragkedja. Perfekt för dig som vill ha en edgy accessoar med plats för det viktigaste.
Svart kuvertväska med kedja - Stilren svart kuvertväska med strukturmönstrad yta och silverfärgad kedja som axelrem. Väskan har magnetlås och en liten metallplatta framtill. Perfekt storlek för det viktigaste och enkel att bära över axeln.
Svart kuvertväska med kedja - Snygg svart kuvertväska i ett glansigt material med en elegant knutdetalj på framsidan. Väskan har en silverfärgad kedja som axelrem, perfekt för festliga tillfällen. Den är både stilren och praktisk, lätt att matcha med olika outfits, använd vid ett tillfälle, nypris 400kr
Svart kuvertväska med kedja - Stilren svart kuvertväska med coola silverfärgade kuldetaljer längs kanterna och en tunn kedjerem. Väskan har dragkedja upptill och en minimalistisk look som passar till många outfits. Den är köpt från Zara för 259kr, men säljer den för 159kr. Den har använd ett fåtal gånger och ser ut som ny.
Svart kuvertväska med monogrammönster - Snygg svart kuvertväska med silverfärgad dragkedja och klassiskt monogrammönster i grått. Väskan är rektangulär och har en avtagbar handledsrem. Materialet är slätt och känns som syntet eller skinn. Perfekt för att bära det viktigaste och ge din outfit en lyxig touch.
Svart kuvertväska med Swarovski-element
Svart kuvertväska med Swarovski-element - 89 Svart kuvertväska med Swarovski-element - 90 Svart kuvertväska med Swarovski-element - 91 Svart kuvertväska med Swarovski-element - 92

Svart kuvertväska med Swarovski-element

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg svart kuvertväska i skinn med coolt mönster och en glittrig detalj från Swarovski. Perfekt för en festkväll! Väskan har en praktisk handledsrem och kommer i originalförpackning.

Rando
Rando
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Vinröd clutchväska från Raffinato - Säljer en vinröd clutchväska från Raffinato i mjuk skinnimitation. I storlek medium. Säljer eftersom den inte kommer till användning🥰🙌Skriv för fler bilder!
Svart flätad axelväska i skinn - Fin svart flätad väska, har tyvärr inte banden till den. Som ny!
Kurt geiger väska  - Supeeersnyyyyggg väska från Kurt geiger, passar till så många färger och outfits, och är så rymlig💕 Bästa väskan verkligen!!!
Clutch från becksöndergaard💕 - Jätte fin clutch från becksöndergaard. I princip ny. Använd ett fåtal gånger men gick tyvärr sönder (se bilden). Går säkert att fixa med superlim❤️
Svart axelväska från Kurt Geiger - Säljer en snygg svart axelväska från Kurt Geiger med grovvävt tyg i mörka toner och inslag av rött och blått och glitter.Väskan är använd och har tappat ett öga på örnen och har tyvärr ett hål i ena innefacket men fortfarande väldigt fin.
Lila handväska med volanger - Säljer en lila handväska med snygga volangdetaljer och flätade handtag i matchande färg. Väskan har dragkedja upptill och ett rymligt fack inuti. Materialet är mjukt skinnliknande syntet och detaljer i silver. Perfekt storlek för det viktigaste. Lite av färgen har lossnat runt väskan, samt ena handtaget sitter lite löst (kolla bild)!
Svart handväska från Chloé med gulddetaljer -  Köptes från Vinted för över 10 tusen kr har haft den i 1 år nu den är som nästan helt ny
By Malene Birger väska - Stilren väska från Malene Birger i modellen Abigail, smala axelband, insidan är rymlig och har en matchande innerficka. I fint skick 🩷