Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Michael Kors axelväskor BÅDA FÖR PRISET - Två snygga axelväskor från Michael Kors. Ena är brun med MK-mönster och guldfärgad logga, den andra är svart med silverfärgad logga. Båda har en chunky kedja i guld och silver, dragkedja upptill och stilren form. Säljer båda tillsammans för 1000kr.
Zadig och Voltaire väska med både kejda och axelband 💕 - Rymlig Zadig & voltaire väska i svart. Väskan är i nyskick och kommer med både kedja och axelband, skriv för fler bilder💕 Väskans nypris är 5150kr Pris går att diskutera💕💕
Säljer en plånbok pasande för dig  - En plånbok jätte bra skick supper fin
En axelväska  - Säljer en snygg svart/grå axelväska märke väska pris kan diskuteras vid snabb affär.
En ruttig axelväska  - Snygg axelväska med klassiskt rutigt mönster i svart och grått. Väskan har flera fack med dragkedja och justerbar rem. Materialet är skinn och detaljerna i silverfärgad metall ger en lyxig vibe. Perfekt för att bära det viktigaste med stil.
En fin svart väska - En fin svart väska väskan kommer med plånbok och korthållare. Helt ny oanvänd
En fin väska  - Den är i bra skick sitter bra får plats med mycket saker många fack i den
Marc Jacobs the box 20 - Axelremsväska från Marc Jacobs. Köpt på Nelly för några år sedan för 4 549kr. Använd vid ett tillfälle och har sedan dess legat bortglömd i garderoben.
En för 20 båda för 30
En för 20 båda för 30 - 0 En för 20 båda för 30 - 1 En för 20 båda för 30 - 2

En för 20 båda för 30

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

30 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer två svarta axelväskor. Ena väskan har slätt material med snörningsdetaljer och silvriga öljetter. Den andra har croco-mönstrad yta och en grov silvrig kedja som axelrem. Båda har en modern, böjd form och passar perfekt till en trendig look.

Saga
Saga
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Azalea - SecondCazy UF - Azalea är vårat rosa datorfodral med slitstarkt missoni-inspirerat tyg. Fodralet ar vadderat med second hand-fleece som är behandlad med bivax för att göra fodralet vattenavvisande.•
Svart plånbok från Zadig & Voltaire - Stilren svart plånbok från Zadig & Voltaire i skinn med silverfärgad vingdetalj på framsidan. Plånboken har flera kortfack på baksidan och en smidig, kompakt form som passar perfekt i fickan eller väskan.
Svart handväska från Gina Tricot - Snygg svart handväska från Gina Tricot i mjukt syntetmaterial. Väskan har silverfärgade metalldetaljer, dubbla handtag och en dragkedja framtill. Perfekt storlek för att få plats med allt du behöver och passar till många olika outfits.
Svart handväska med tvinnat handtag - Snygg svart handväska med ett flätat handtag som en snygg detalj. Använd fåtal gånger.
zadig / zadigvoltaire  - Säljer då den ej kommer t användning  Säljer en svart quiltad axelväska från Rebecca Minkoff med coolt hexagonmönster och silverfärgad kedjerem. Väskan har en snygg metallogo framtill och dragkedja längst ner. Perfekt för dig som vill .
Brun handväska från Guess med lås - Säljer en brun handväska från Guess i syntetmaterial med struktur som påminner om struts. Väskan har dubbla handtag, silverfärgade metalldetaljer och ett stort lås framtill. Insidan är fodrad med mönstrat tyg i vitt och orange med Guess-logga. Fråga innan köp
Marc Jacobs väska - Intressekoll på min jättefina vintage Marc Jacobs väska💞 Väskan är i beiget läder och har guldiga detaljer, med två kortare axelband och ett längre som går att ta av. Väskan stängs med dragkedja och har tre innerfack. Väskan är använd men har varit väl omhändertagen. Det finns mindre defekter som slitage på de mindre axelbanden, som man kan se i sista bilden. Inget som syns vid användning. Dustbag tillkommer!💞 Skriv gärna vid frågor/fler bilder. Obs tryck inte på ”köp nu”!!
Shoppingväska - Snygg och rymlig shoppingväska. Perfekt för att få plats allt man behöver under dagen. Insidan är svart och öppen, med ett litet fack. Pris kan diskuteras vid snabb affär💕