Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blå quiltad axelväska  - Supersnygg blå axelväska i quiltad bomull med rutigt mönster och guldiga detaljer. Väskan har en kedjerem med blått tyg invävt. Perfekt storlek för mobilen och det viktigaste.
Blå quiltad axelväska - Snygg blå axelväska med quiltat mönster och ett elegant vridlås i metall. Väskan har en kedjeaxelrem och ett rymligt fack med dragkedja inuti. Perfekt för att ge din outfit en cool touch.
Quiltad blå axelväska. - Supersnygg quiltad axelväska i blå sammet med guldfärgad kedja och vridlås. Väskan har ett klassiskt rutmönster och en lyxig känsla med mjuk yta. Från Ur och Penn.
Blå quiltad axelväska med kedja - Snygg blå axelväska med quiltad framsida och silverfärgat lås. Väskan har både handtag och axelrem med kedjedetaljer. Insidan är röd och har flera fack för dina grejer. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en cool touch till din outfit.
Blå quiltad axelväska med guldkedja - Säljer en snygg blå quiltad axelväska med guldfärgad kedja och vridlås framtill. Väskan har en stilren design och är perfekt för att lyfta vilken outfit som helst. Kedjan kan bäras både enkel och dubbel för olika look.
Quiltad blå axelväska i jeans - Snygg quiltad axelväska i blått jeanstyg med silverfärgad kedjerem och vridlås. Väskan har en mjuk, fluffig känsla och ett diskret mönster i tyget. Defekterna syns på sista bilderna❣️
Eira ⚡️

Blå quiltad axelväska från Noella

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Blå
Skick: Mycket bra skick

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Bara använd en gång och är i mycket fint skick. Snygg blå axelväska från Noella med quiltad design och justerbar axelrem. Skriv vid frågor och funderingar 🤗

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Mönstrad kuvertväska i pastell - Kuvertväska med färgstarkt zigzag-mönster i pastellfärger som rosa, grön, gul och vit. Väskan har mjuk form och är tillverkad i ett tygmaterial med broderad känsla. Perfekt för att addera lite färg till din outfit.
Handvirkad beige clutch necessär  - Superfin handväska i handvirkad, beige ull och alpacka garn! Kan användas som en neccesär eller handväska!
Rosa och marinblå handväska från Polo Ralph Lauren - Snygg liten handväska från Polo Ralph Lauren i rosa och marinblå bomullscanvas. Väskan har två rejäla handtag och klassisk broderad polospelare på framsidan. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en sportig men söt vibe.
Väska YSL - Superfin väska köpt på plick för några år sedan. Fick med dustbag och låda men som jag tyvärr tappat bort och kvitto fick jag inget. Därav priset💕 stor o rymlig och perfekt till finare tillfällen
Svart flätad handväska i skinn - Snygg svart handväska med flätad design och mjuk, rundad form. Väskan har ett kort handtag som gör den enkel att bära i handen eller över armen. Materialet är skinn och ger en lyxig känsla.
Handväska By Malene Birger - Snygg handväska från By Malene Birger i brunt och svart med ikoniskt grafiskt mönster.Väskan är i fint skick knappt använd. Väskan finns inte att köpa ny. Alla tryckta stämplar/ loggor är intakta och inget slitage, se bild. Original axelband förnöjer med, samt original innefickan som är avtagbar. De finns små skrapmärken undertill som knappt syns i verkligheten, se bild. Även en liten fläck i, inget som direkt syns heller se bild.  Vid frågor, tveka inte på att skriv🩷
Rosa handväska Marc by Marc Jacobs - Rosa handväska från Marc by Marc Jacobs
Tom Ford tobacco vanilla - Säljer denna parfym från min samling då den inte kommit till användning! Tagit max 5 spray så är helt ny😳! Bvsa!!