Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
skolväska - Bra skick, använd ganska lite för längesedan.
Skolväska  - Stockholmsstil, köpt från Scorett. Använt Max 5 gg. Skicket är bra, även materialet. Den har inte gått sönder alls och jag brukar ha ganska många böcker o dator mm.
Skolväska  - Säljer denna jättefina skolväska från temu. Får plats med otroligt mycket saker och har små fickor 😍 jättebra skick
Skol väska - Fin väska som är lagom stor för att få plats med skolmaterial. Den är lite sönder vid dragkedjan men den funkar ändå. Pris kan såklart diskuteras! 🩷
Svart skolväska  - Har inga riktiga skador bara fläckar fast ifall ni köper så tvättar jag den såklart, har använts många gånger. Säljer för att de inte är min stil och jag vill ha en ny skolväska. Kontakta för mer info finisar💗
Svart skolväska från Kate Spade - Stilren svart shoppingväska från Kate Spade i slätt syntetmaterial. Väskan har två långa handtag och en metallbricka med logga framtill. Perfekt storlek för att få plats med allt du behöver till skolan eller stan. Får plats med MacBook och näst intill oanvänd!
Gamla skolväska - Min gamla skolväska. Någon lös tråd på insidan. Fortfarande hel. Köpt på en väskaffär som försvann. Märke uhrka. Skrivböcker får plats. Väger mer med mer böcker. Möts i Gbg. 50kr eller byte med samma värde.
Skolväska - Enkel skolväska.
Skolväska
Skolväska - 89 Skolväska - 90

Skolväska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke:
Färg: Svart

90 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Väska för skola💃🏼

saga.nielsen
saga.nielsen
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Hanledsvärmare - Virkar handledsvärmare på beställning! Bara att skicka vilken färg ni vill ha och hur bred hand och handled du har!🥰 köparen står för frakten!
Virkad väska - Virkad strandväska som jag gör på beställning går att få i vilken färg som helst!🥰
Väska - Liten väska för vattenflaskan!! Skitbra att ha nu till sommarn så man tänker på att drick mycket vatten🥰 virkar dom på beställning så om man har andra önskemål på mönster osv så går det såklart att lösa!🥰
Virkad väska - Säljer virkade väskor som jag gör själv! Du kan bestämma både färg och storlek själv!💕
Virkad väska - Virkad väska som jag gör på beställning! Går att få i nästan vilka färger som helst! Köparen står för frakt
Mössa - Virkar mössa med små katt öron på beställning!! Söt liten detalj nu till vintern!🥰 går att göra i massa olika färger!
Virkad topp - Fjärilstopp som jag virkar på beställning, jag är vanligt s/m och har ungefär en B eller liten C i bh-ar. 🥰🥰 köparen står för frakt
Katt mössa - Katt mössa jag virkar på beställning i vilka färger som helst! Annan modell än den andra då ribbningen går lodrät på denna!❤️köparen står för frakt❤️
Liknande annonser
Visa alla