Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grå axelväska med knut och reptilmönster nyskick  - Snygg grå axelväska med coolt reptilmönster och en unik knut på handtaget. Väskan har en mjuk, rundad form och stängs med dragkedja i guld. Perfekt storlek för att få plats med allt du behöver. Materialet är syntet och ger en lyxig känsla.
Gul axelväska med reptilmönster - Säljer en gul axelväska i syntetmaterial med reptilinspirerat mönster. Väskan har en mjuk, rundad form och stängs med en silvrig dragkedja. Perfekt storlek för det viktigaste och har en enkel, stilren look.
Röd axelväska med nitar och reptilmönster - Cool röd axelväska med reptilmönstrad yta och fem silvriga nitar framtill. Väskan har bred axelrem och dragkedja upptill. Insidan är fodrad med svart tyg och har en innerficka. Perfekt för dig som gillar edgy detaljer och unik design.
Grå axelväska  - Säljer en grå axelväska i fint skick❤️
Grå axelväska  - Säljer en snygg väska från Gina använd ett fåtal gånger!
Grå axelväska med ormskinnsmönster - Snygg grå axelväska med ormskinnsmönster och justerbar axelrem. Väskan har ett stilrent metallspänne framtill och gott om plats inuti för dina nödvändigheter. Perfekt för att ge din outfit en trendig touch. Köpt för 150kr säljs för 75kr
Grå axelväska med kedjedetaljer - Snygg grå axelväska med kedjedetaljer och dekorativa sömmar. Väskan har en praktisk magnetknapp för enkel stängning och en stilren design som passar till många tillfällen. Perfekt för att ge din outfit en cool touch.
Grå axelväska med dragkedja - Snygg grå axelväska med praktisk dragkedja och ett stilrent mönster. Väskan har en justerbar axelrem och flera fack inuti för enkel organisering. Perfekt för att bära med sig det nödvändigaste med stil.
Grå axelväska med reptilmönster
Grå axelväska med reptilmönster - 0 Grå axelväska med reptilmönster - 1 Grå axelväska med reptilmönster - 2 Grå axelväska med reptilmönster - 3

Grå axelväska med reptilmönster

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Skick: Bra skick

290 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg grå axelväska med reptilmönster och flätade handtag. Väskan har ett stort fack med dragkedja inuti och en elegant låsdetalj på framsidan. Perfekt för att bära med sig allt man behöver under dagen. Lite sliten på en sida av handtaget men annars i bra skick! Pris kan diskuteras💞 finns en axelremm med men glömde ta bild!

Ines
Ines
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
 långärmad topp med spetsdetaljer - Säljer en stilren vit långärmad topp från Gina Tricot med v-ringning och spetsdetaljer vid hals och nederkant. Perfekt för en elegant look!💗
Basic blå öppen rygg tröja - Använd ett fåtal gånger men kommer inte längre till användning💗 köpt från lager men i bra skick!
Beige stickad offshoulder-tröja - Säljer en mysig beige stickad tröja med offshoulder-design. Tröjan har en bred ribbad krage och långa ärmar, perfekt för kyliga dagar. Den är både stilren och bekväm, ett måste i garderoben! Aldrig använd💗
Mörkblå kofta med knappar från Nelly - Säljer en stilren mörkblå kofta med knappar framtill. Den har en ribbad kant vid ärmslut och nederkant, vilket ger en snygg passform. Perfekt för kyligare dagar! Använd några gånger men annars i super skick!
Svart axelväska med kedjerem - Snygg svart axelväska i skinnimitation med silverfärgad kedjerem och detaljer. Kommer med en längre axelrem och en kortare, axelremmen har trasslat sig lite men om man har tålamod går det att fixa! Säljer pga att den inte kommer till användning. Väskan är inte äkta!
Leopardmönstrad topp med djup ringning - Säljer en snygg leopardmönstrad topp i beige och bruna toner. Toppen har en djup rund ringning fram och är kortärmad med en tight passform. Perfekt för dig som vill sticka ut med ett djuriskt mönster. Materialet känns mjukt och stretchigt mot huden.
True religion jeans - Säljer ett par ljusblå bootcut jeans från true religion! Jeansen är väldigt sköna och lite stretchiga i storleken. Köpta på kids brand store men säljer då de inte kommer till använda. Nypris är 1 300kr men säljer för 690kr. Pris kan diskuteras vid snabb affär! Jeansen är lite upp sydda vid botten av benen så de är några centimeter kortare.
Liknande annonser
Visa alla